Здавалка
Главная | Обратная связь

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.



1. Привітання. (Урок 24).

2. Повідомлення теми і мети уроку.

Тема нашого уроку: «Свято наближається». Сьогодні ми з вами поговоримо про підготовку до свята. Ми будемо витися говорити, що робимо ми та наші батьки, щоб підготуватися до зустрічі гостей. Ми вивчимо новий віршик, розіграємо сценку.

3. Фонетична розминка.

Teacher: Repeat after me: [ei], [ei], [ei], take, make, cake;

[i:], [i:], [i:], meet, see, read;

[ θ], [θ], [θ], thin, thick, thank you.

ІІ. Основна частина.

2. Актуалізація знань ЛО, отриманих на попередньому уроці.

а) Гра «Catch and say».

(Вчитель кидає м’яч одному з учнів і називає день тижня, або пору року. Учень, що спіймав м’яч, повинен назвати наступний день чи пору року.)

б) Бесіда.

- Do you like autumn? – Yes, I do (No, I don’t).

(Так само про інші пори року та дні тижня).

в) Перегляд мультфільму.

(Учні повинні визначити, що герої мультфільму робили в різні дні тижня.)

- What does Norman do on Monday? – He plays soccer.

- What does he do on Tuesday? – He plays basketball.

- What does he do on Wednesday? – He goes roller-skating.

- What does he do on Thursday? – He does his exercises.

- What does he do on Friday? – He goes swimming.

- What does he do on Saturday? – He plays golf.

- What does he do on Sunday? – He plays tennis.

3. Введення нових ЛО.

а) Робота за тематичними малюнками.

(Вчитель чітко вимовляє слова, у ні повторюють).

б) Робота за таблицею. Спостереження за особливостями вживання дієслів у ІІІ особі однини (не називаючи мовних термінів).

в) Робота за підручником. Впр.1 с.59.

г) Вироблення вмінь будувати питання та короткі відповіді. Впр.2 с.59.

3. Фізкультхвилинка.

Вивчення вірша. Слова вірша супроводжуються рухами.

One, two, three, four,

Guests are standing at the door!

Five, six, seven, eight,

My birthday is going be great.

Nine, ten, we meet again.

4. Розвиток навичок діалогічного мовлення. Впр.4 с.60.

а) Ознайомлення із змістом діалогу. (Вчитель читає, учні хором повторюють).

б) Робота в парах. Складання та розігрування діалогів.

5. Повторення вивчених букв.

(Вчитель називає букву, учні показують картку з цією буквою).

Teacher: Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj, Kk, Ll, Mm, Nn, Oo, Pp, Qq, Rr Ss, Tt Uu, Vv, Ww, Xx, Yy, Zz).

Pupils: Letter A, sound [æ]

(Після цього учні називають вивчені букви у алфавітному порядку).

6. Перевірка знань букв.

*а) Робота на картках.

 

Card #1 Допишіть загублені великі букви: A, ___, ___, D, E, ___ , G, ___, I, J, __ , L, ___, N, ___, P, ___, R, S, ___, ___, V, ___, X, Y, ___.       Card #2 Допишіть загублені малі літери: ___, b, ___, ___, e, ___, g, ___, I, ___, k, l, ___, n,___, p, ___, r, ___, ___, u, ___, w, ___, y, z.

б) Фронтальна перевірка (учні по черзі виходять до дошки і показують букви, які називає учень з місця) Р1 → Р2.

7. Вироблення навичок читання. (Читання за таблицею. Спочатку учні читають за вчителем, потім хором, потім ланцюжком.)

bad – bed peck – pack

Bal – bell beg – bag

sat – set hem – ham

pan – pen Ken – can

pal – pell Meg – mag

pat – pet ten – tan

8. Письмо. РЗ сс.50-51.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

Розкажіть вдома батькам нові фрази, розпитайте їх, які дні тижня чи пори року їм подобаються, повторіть букви, алфавіт.

- The lesson is over. Goodbye!

 

Урок №26

Тема.Мій день народження.

Мета.Повторити , активізувати, розширити знання ЛО. Продовжувати формувати вміння будувати речення в Present Simple ІІІ особи однини та формувати уявлення про правила складання речень у множині. Повторити букви, алфавіт. Практикувати у діалогічному мовленні, читанні, письмі. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, вирази класного вжитку. Виховувати культуру спілкування, уважне ставлення до оточуючих.

Обладнання.Тематичні малюнки, іграшки, аудіозапис пісні “Happy Birthday”, картки-букви, таблиця «Алфавіт», таблиці для читання, картки для індивідуальної роботи, м’яч.

Хід уроку







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.