Здавалка
Главная | Обратная связь

ІІ. Основна частина.



1. Уведення нових ЛО.

(Вчитель демонструє кошик, писанки і називає нові слова, учні повторюють, запам’ятовують.)

2. Ознайомлення з мовленнєвим матеріалом впр.3 с.66.

- Як діти готуються до свята?

- Ann cleans the room.

- Dan draws the picture.

- Alex paints Easter eggs.

- Mum bakes Easter cake.

3. Закріплення. Бесіда.

- What do you do? (I draw the picture. I clean the room. I paint Easter eggs.).

4. Фізкультхвилинка. (Урок №18)

5. Повторення вивчених букв.

*а) Індивідуальна робота на картках.

Card #1 Запишіть слова великими буквами: bad, bell, sat, pen, ham, ten, can, queen, jam.   Card #2 Запишіть слова маленькими буквами: JAM, BELL, SAT, PEN, HAM, BAD, TEN, QUEEN, CAN.

 

Card #3 Допишіть загублені великі букви: A, ___, ___, D, E, ___ , G, ___, I, J, __ , L, ___, N, ___, P, ___, R, S, ___, ___, V, ___, X, Y, ___.       Card #4 Допишіть загублені малі літери: ___, b, ___, ___, e, ___, g, ___, I, ___, k, l, ___, n,___, p, ___, r, ___, ___, u, ___, w, ___, y, z.

 

б) Робота в режимі Class → P за таблицею «Алфавіт».

(Клас дає завдання учневі, що біля дошки, показати ту чи іншу літеру).

6. Читання за таблицею.

hit kit bit lick

rid Nick big fin

win pin him Jim

hiss Bill dim lid

7. Письмо РЗ с.54.

8. Ознайомлення із зразком оформлення вітальної листівки.

(Учні розглядають зразок, звертають увагу на форму звертання, привітання, прощання-підпису.)

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

Розкажіть вдома батькам, як святкують Великдень у Британії, намалюйте вітальну листівку своїм родичам і підпишіть її англійською, повторіть букви, алфавіт.

- The lesson is over. Goodbye!

 

Урок №28

Тема.Свята – веселі.

Мета.Повторити, активізувати, закріпити знання ЛО. Ввести нові ЛО. Формувати вміння висловлювати своє ставлення. Закріплювати вміння давати відповідь на питання, будувати речення в Present Simple. Повторити алфавіт. Перевірити рівень засвоєння букв англійського алфавіту. Практикувати у монологічному та діалогічному мовленні, читанні, письмі. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, вирази класного вжитку.

Обладнання.Таблиця «Алфавіт», аудіозапис пісні “The ABC Song”, іграшка ведмедик, тематичні малюнки, таблиці для читання, м’яч.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання.

- Good morning, pupils! Let’s sing a song “Knock, Knock, Hello!” (Урок №1)

2. Повідомлення теми і мети уроку.

Сьогодні на уроці ми повторимо слова, вивчені в темі «Свята», повторимо алфавіт, я перевірю, як ви засвоїли букви. На урок до нас завітав американський ведмедик. Ви пам’ятаєте, як його називають? (Teddy-Bear)Давайте покажемо ведмедику, чому ми навчилися за час його відсутності.

3. Мовленнєва зарядка. Гра “Catch and Say”.

(Вчитель кидає м’яч і задає питання. Учень, який спіймав м’яч, повинен дати відповідь на питання).

- Do you like holidays? – Yes, I do.

- Do you like to clean your room? – Yes, I do.

- When is your birthday? – In summer.

- When is your mother’s birthday? – In spring.







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.