Здавалка
Главная | Обратная связь

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.



1. Привітання. (Урок №29).

2. Повідомлення теми та мети уроку.

- Тема нашого уроку: «На уроках». Сьогодні ми будемо вчитися говорити, що ми робимо на уроках у школі. Також будемо читати, писати, пограємо у гру.

3. Мовленнєва зарядка. Вивчення вірша.

We Like School

We like school!

Why do you like it?

We learn to read.

We learn to write.

We learn to count.

It is great fun!

Do you like school?

Yes, I do.

ІІ. Основна частина.

1. Актуалізація ЛО, засвоєних на минулому уроці. Робота за тематичними малюнками. Гра «Відгадай».

(Вчитель показує учням набір шкільних речей: книгу, портфель, олівець, лінійку, ручку. Предмети повинні бути різного кольору. До дошки виходить учень і стає спиною до предметів. Вчитель вказує на одну з речей. Учень повинен поставити запитання і здогадатися, що це за предмет.)

- Is this a book? – Yes, it is.

- Is it red? – No, it isn’t.

- Is it green? – Yes, it is.

2. Введення нових ЛО.

(Вчитель демонструє малюнки та називає нові слова. Учні відпрацьовують вимову, повторюючи слова по кілька разів. Разом з малюнками вчитель показує табличку з написаним словом).

Read, write, count, play games.

3. Вироблення вмінь вживати нові слова.

1) Робота з підручником. Спостереження за утворенням запитань та відповідей. Впр.2 с.76.

(Вчитель читає зразок, учні читають за вчителем. Учні здогадуються про значення слів.)

2) Робота в парах. Складання діалогів за зразком впр.2.

(Спочатку учні працюють самостійно, потім 4-5 пар викликати до дошки).

4. Фізкультхвилинка. (Урок №30).

5. Повторення букв. Гра «Допоможіть мишці.»

(До дошки викликається учень. Учні класу повинні по черзі називати букви, які допоможуть мишці пройти дорогу до свого будинку. Називаючи букви, учень ставить на відповідну букву фішку. До дошки викликати 4-5 учнів.)

 

Finish   E   R   N   Q   L   H   U   L   V   G  
B D A C P U M T D U J
H O S I C T Y S X L F
P C K G Z V E X O U Z
D W F B Y O H R V S H
X R P W N Q T V X R Start

 

6. Вироблення навичок читання. Читання слів за таблицями.

bad – bed – bid – bod

gat – get – git – got

bog – big – beg – bag

fad – fed – fid – fod

bot – bit – bet – bat

 

pan – pen – pin – pon

con – kin – Ken – can

nack – neck – Nick – nock

moss – miss – mess – mass

7. Письмо. РЗ сс.62-63.

ІІІ. Заключна частина.

2. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.78.

- Goodbye!

 

 

Урок №32

Тема.Я люблю англійську мову.

Мета.Повторити, активізувати, закріпити знання ЛО теми. Продовжувати формувати вміння розповідати про те, що діти роблять на уроках. Практикувати в усному монологічному та діалогічному мовленні, читанні, письмі. Розвивати вміння використовувати вирази класного вжитку, увагу, пам'ять, логічне мислення. Виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання.Тематичні малюнки, таблички з написаними ЛО, таблиці для читання, таблиця «Алфавіт».

Хід уроку







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.