Здавалка
Главная | Обратная связь

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.



1. Привітання. (Повторення пісні Knock, knock, hello!)

2. Повідомлення теми і мети уроку.

- Тема сьогоднішнього уроку «Після уроків». Ми вивчимо нові слова, які допоможуть нам розповідати, що ми любимо робити у вільний час. Протягом уроку ми будемо грати в ігри, складати запитання та давати на них відповіді.

3. Введення в іншомовну атмосферу. Гра “Be Attantive!”. (Повторення слів, що позначають рухи.)

- Ваше завдання – виконати мою команду. Але виконувати слід тільки в тому випадку, коли я говорю слово please.

Stand up, please! Jump!

Walk! Jump, please!

Walk, please! Swim, please!

Run, please! Fly, please!

ІІ. Основна частина.

1. Актуалізація знань назв місяців. Змагання, хто краще з усього класу назве місяці по порядку.

2. Введення нових ЛО. Робота за тематичними малюнками.

(Вчитель демонструє малюнок та називає ЛО, учні повторюють по кілька разів).

3. Вироблення граматичних навичок. Складання речень з новими словами у теперішньому неозначеному часі у І та ІІІ особах однини (не називаючи термінів). Запис речень у зошит.

I go to the park. Alex goes to the park.

I read books. Ann reads books.

I watch TV. Bob watches TV.

I play with friends. Dan plays with friends.

I clean the room. Kim cleans the room.

4. Вироблення навичок діалогічного мовлення. Робота в парах. Впр.3 с.83.

- Work in pairs. Ask and answer. (Працюйте в парах. Запитайте і дайте відповідь.)

- What do you do after classes?

- I play with my friends. And you?

- I read books.

5. Фізкультхвилинка.

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)

Turn around! (учитель крутиться навколо себе)

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки на місці, як ведмедик)

Touch the ground! (учитель нахиляється вперед і торкається до полу)

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)

Reach the sky! (учитель тягнеться до стелі руками)

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)

Jump up high! (Учитель підстрибує).

6. Повторення алфавіту. Гра “Find the Letter”.

На дошці вивішується таблиця із великими та малими літерами, зображеними вроздріб. Учні повинні записати пари літер (велику та малу).

Перемагає той, хто першим виконає правильно.

7. Читання слів за таблицею.

bed – bad – bid – bod – bud

gat – get – git – got – gut

sat – set – sit – sot – sut

fad – fed – fid – fod – fud

8. Письмо. РЗ сс.68-69.

9. Розвиток навичок монологічного мовлення. Впр.5 с.85.

- Розкажи, що ти робиш після уроків.

ІІІ. Заключна частина.

2. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.84.

- Goodbye!

 

 

 

Урок №35

Тема.Ми переходимо у другий клас.

Мета.Повторити, активізувати, закріпити знання ЛО. Повторити правила складання стверджувальних речень у теперішньому простому часі, складання питальних речень, відповідей на питання. Практикувати в усному монологічному та діалогічному мовленні, читанні, письмі, застосуванні набутих знань на практиці. Розвивати комунікативну компетентність, навички правильної вимови, увагу, пам'ять, творчі здібності. Виховувати пізнавальні інтереси, вміння раціонально використовувати свій час, інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання.Тематичні малюнки, таблиця «Алфавіт», таблички з ЛО, що вивчалися протягом теми, таблички для гри «Пантоміма».

Хід уроку







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.