Розрахуйте вплив основних факторів на суму транспортних витрат. Чи є резерви їх зниження?
6. В-ть перевезень на 1 км 2,7 4 (1/4) 7. К-ть вит-т на 1 вантажо- 0,24 0,36 Обіг (1/3) 1=2*5 Вплив: ТВ0=72*3=216 ∆ТВ1=270-216=54 ТВ1=90*3=270 ∆ТВ2=360-270=90 ТВ2=90*4=360 Разом=54+90=144 1=3*7 Вплив: ТВ0=900*0,24=216 ∆ТВ1=240-216=24 ТВ1=1000*0,24=240 ∆ТВ2=360-240=120 ТВ2=1000*0,36=360 Разом=24+120=144 1=4*6 Вплив: ТВ0=80*2,7=216 ∆ТВ1=243-216=27 ТВ1=90*2,7=243 ∆ТВ2=360-243=117 ТВ2=90*4=360 Разом=27+117=144
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Спосіб відносних різниць: 1) (216*(125-100))/100=54 (216*(166,67-125))/100=90 Разом=54+90=144 2) (216*(111,11-100))/100=24 (216*(166,67-111,11))/100=120 Разом=24+120=144 3) (216*(112,5-100))/100=27 (216*(166,67-112,5))/100=117 Разом=27+117=144 11. Проаналізувати виконання кошторису за внутрішньогосподарськими витратами. Визначте вплив факторів і резерви економії.
4. Середн. трансп. 5 6 тариф (1/2) 5. Вартість переве- 2,7 4,2 зення (1/3) 1=2*4 1=3*5 ТВ0=54*5=270 ТВ0=100*2,7=270 ТВ1=56*5=280 ТВ1=80*2,7=216 ТВ2=56*6=336 ТВ2=80*4,2=336 Вплив: Вплив: ∆ТВ1=280-270=10 ∆ТВ1=216-270=-54 ∆ТВ2=336-280=56 ∆ТВ2=336-216=120 Разом=10+56=66 Разом=120-54=66 Відносних різниць: 1) (270*(103,7-100))/100=9,99 (270*(124,44-103,7))/100=55,99 Разом=9,99+55,99=66 2)(270*(80-100))/100=-54 (270*(124,44-80))/100=120 Разом=120-54=66 Які фактори могли вплинути на обсяг випуску продукції. Підрахуйте їх величину.
3. Ціна (1/2) 140 130 1=2*3 ВП0=6000*140=840000 ВП1=7000*140=980000 ВП2=7000*130=910000 Вплив: ∆ВП1=980000-840000=140000 ∆ВП2=910000-980000=-70000 Разом=140000-70000=70000 Назвіть основні фактори, які впливають на обсяг товарної продукції. Розрахуйте вплив якісних факторів на обсяг товарної продукції в звітному році.
5.Фондовіддача(1/2) 2,22 2,96 6.Випуск прод-ї на 1 Площі грн./м2 (1/3) 66,67 84,21 7. Середньорічний Виробіток 1 вр.(1/4) 6,67 7,742 116 1=4*7 ОВ0=3000*6,666667=20000 ОВ1=3100*6,666667=20666,67 ОВ2=3100*7,742=24000 Вплив: ∆ОВ1=20666,67-20000=666,67 ∆ОВ2=24000-20666,67=3333,33 Разом=666,67+3333,33=4000 1) (20000*(116-100))/100=3200 2) (20000*(120-116))/100=800 Разом=3200+800=4000 1=2*5
| 14. Проаналізуйте на підставі фінансової звітності ліквідність балансу підприємства. Результати оформіть у вигляді таблиці. Висновки і рекомендації.
Групування показників балансу за ступе1нем ліквідності
15. Розрахуйте та проаналізуйте показники ліквідності за такими даними:(тис.грн.)
Коеф. покриття ( заг. лікв.): Кп=А1+А2+А3/П1+П2 Коеф. швидкої ліквідності: Кш= А1+А2/П1+П2 Коеф. Абсолютної лікв.: Ка=А1/П1=П2 На підставі даних підприємства, визначити вивільнення (залучення) із обороту оборотних засобів
То=Д/Од; Од пл.=170/360=0,47; Од зв.=180/360=0,5 ∆Од=Зв.-Пл.=0,5-0,47=0,03 Од=СЗ*Д/Р Рзв./день=СЗ*Д/Од=4050*360/0,03=43740 ∆вивільнення/залучення=∆Од*Рзв/день=0,03*43740=1312,2 Дайте оцінку ефективності використання оборотних активів. Яка сума вивільнення з обороту? (тис. грн)
∆Од=(СВф*Д/Рф)-(СВп*Д/Рп) ∆Од=(6750*360/8100)-(6000*360/8000)=30 Одноденна виручка=8100/360=22500 Вивільнення=∆Од* Одноденна вир.=30*22500=675000грн 19. Дайте оцінку можливої оборотності обігових коштів підприємства і визначте їх абсолютне і відносне вивільнення або залучення в обіг на підставі таких даних:
| ©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.
|