м. Чернівці басейн 25 м
Протокол
Юнацького регіонального турніру з плавання,
Приурочений до Дня міста Чернівці
Жовтня 2015р. спорт/компл. «Титан»
м. Чернівці басейн 25 м
№
п/п
| Прізвище та ім’я
| Рік народ.
| Команда
| Результат
| розряд
| Тренер
| 1 день – 10 жовтня
| 100 м в/с дівчата
| І
| Скрипник Софія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.26,68
| І юн.
| Ксенніков С.В.
| ІІ
| Костич Анастасія
|
| Тернопіль
| 1.33,57
| І юн.
| Мазур С.З.
| ІІІ
| Фенюк Ельвіра
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.34,25
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Житарюк Валерія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.35,50
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Робейко Дарина
|
| Рівне
| 1.38,44
| ІІ юн.
| Яциник Р.
|
| Убакуменко Валерія
|
| Тернопіль
| 1.38,63
| ІІ юн.
| Антонишин К.М.
|
| Янчак Софія
|
| Тернопіль
| 1.40,57
| ІІ юн.
| Мазур С.З.
|
| Ткачук Яна
|
| Рівне
| 1.53,78
| | Чорна Т.Г.
|
| Яремко Аліна
|
| Рівне
| 2.14,82
| | Яциник Р.
| 100 м. в/с юнаки
| І
| СалегАзіз
|
| Тернопіль
| 1.27,37
| ІІ юн.
| Мазур С.З.
| ІІ
| Довбуш Максим
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.27,44
| ІІ юн.
| Ксенніков С.В.
| ІІІ
| Синеруб Володимир
|
| Тернопіль
| 1.30,71
| ІІ юн.
| Мазур С.З.
|
| Амураріца Руслан
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.30,95
| ІІ юн.
| Ксенніков С.
|
| Красноголовець Сергій
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.33,25
| ІІ юн.
| Ксенніков С.
|
| Чередько Денис
|
| Рівне
| 1.43,95
| | Чорная Т.Г.
|
| Джога Іван
|
| Чернівці Титан
| 1.46,05
| | Джога С.А.
|
| Сарбаєв Влад
|
| Рівне
| 1.46,18
| | Яциник Р.
|
| ЯрмістийНікіта
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.53,27
| | Палій А.В
|
| Прищепа Олександр
|
| Рівне
| 1.57,35
| | Яциник Р.
|
| Сафтенко Крістіан
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.58,65
| | Палій А.В
| 100 м. брас дівчата
| І
| Шахрай Олена
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.36,57
| ІІІ
| Ксенніков С.В.
| ІІ
| Боднарюк Ангеліна
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.41,47
| ІІІ
| Ксенніков С.В.
| ІІІ
| Аріфова Віталія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.44,94
| ІІІ
| Ксенніков С.В.
|
| Зінченко Валерія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.46,47
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Лазар Дарина
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.49,03
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Бедик Анастасія
|
| Тернопіль
| 1.54,16
| І юн.
| Мазур С.З.
|
| Огородова Вікторія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 2.02,00
| | Палій А.В
|
| Бурачок Вікторія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 2.05,21
| | Палій А.В
|
| Вишньовська Анастасія
|
| Тернопіль
| 2.07,28
| | Мазур С.З.
|
| Крижановська Софія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 2.26,13
| | Палій А.В
|
| Чубай Марія
|
| Рівне
| 2.31,65
| | Яциник Р.
| 100 м. брас юнаки
| | І
| Маргаль Олександр
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.41,87
| І юн.
| Ксенніков С.В.
| ІІ
| Бесараб Олег
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.43,68
| І юн.
| Ксенніков С.В.
| ІІІ
| Гусак Владислав
|
| Тернопіль
| 1.45,36
| І юн.
| Антонишин К.М.
|
| Сергій Ігор
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.50,28
| | Ксенніков С.В.
|
| Авдимирець Матвій
|
| Рівне
| 1.55,06
| | Чорна Т.Г.
|
| Лампіка Олександр
|
| Рівне
| 1.57,63
| | Чорна Т.Г.
|
| Яцюк Артем
|
| Тернопіль
| 2.05,97
| | Антонишин К.М.
|
| Горбатюк Глеб
|
| Чернівці Титан
| 2.10,59
| | Джога С.А.
| 100 батерфляй (дівчата)
| І
| Смоліна Дарина
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.38,80
| І юн.
| Ксенніков С.В.
| ІІ
| Скрипник Софія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.42,00
| І юн.
| Ксенніков С.В.
| ІІІ
| Горохова Катерина
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.55,75
| | Ксенніков С.В.
| 100 батерфляй (хлопці)
| | І
| Табачинський Віктор
|
| Тернопіль
| 1.39,76
| | Мазур С.З.
| ІІ
| Підгорецький Валерій
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.45,85
| | Ксенніков С.В.
| ІІІ
| Демідовський Денис
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.46,66
| | Ксенніков С.В.
|
| Боднарчук Євгеній
|
| Рівне
| 1.53,32
| | Чорна Т.Г.
|
| Новіков Влад
|
| Рівне
| 1.57,81
| | Чорна Т.Г.
|
| Задворняк Іван
|
| Тернопіль
| 1.58,94
| | Мазур С.З.
| 100 н/с (дівчата)
| | І
| Лєка Катерина
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.34,73
| І юн.
| Ксенніков С.В.
| ІІ
| Хохлова Дарина
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.37,31
| І юн.
| Ксенніков С.В.
| ІІІ
| Сивак Валерія
|
| Тернопіль
| 1.42,10
| І юн.
| Мазур С.З.
|
| Божек Олександра
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.43,96
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Протоковська Діана
|
| Тернопіль
| 1.45,97
| І юн.
| Мазур С.З.
|
| Тележинська Устина
|
| Чернівці Титан
| 1.46,96
| | Джога С.А.
|
| Лапчинська Анжела
|
| Рівне
| 1.50,25
| | Чорна Т.Г.
|
| Теслюк Анастасія
|
| Тернопіль
| 1.50,57
| | Антонишин К.М.
|
| Бурачок Вікторія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.51,57
| | Палій А.В
|
| Субот Вікторія
|
| Рівне
| 1.57,44
| | Яциник Р.
|
| Дзюба Анастасія
|
| Чернівці Титан
| 2.05,34
| | Джога С.А.
| 100 н/с (хлопці)
| | І
| Миндзарук Влад
|
| Тернопіль
| 1.33,34
| | Антонишин К.М.
| ІІ
| Олексюк Павло
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.35,61
| | Ксенніков С.В.
| ІІІ
| Поляк Іван
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.39,63
| | Ксенніков С.В.
|
| Власенко Іван
|
| Тернопіль
| 1.46,60
| | Антонишин К.М.
|
| ЗагарюкВарлаам
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.46,91
| | Ксенніков С.В.
|
| Шабаровський Анатолій
|
| Рівне
| 1.49,78
| | Яциник Р.
|
| Оліник Артем
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.55,39
| | Палій А.В
|
| Кузь Роман
|
| Рівне
| 1.59,50
| | Яциник Р.
|
| Прокопович Михайло
|
| Рівне
| 2.00,72
| | Яциник Р.
|
| ЯрмістийНікіта
|
| Спорт клуб Чернівці
| 2.07,66
| | Палій А.В
|
| Сльоза Ілля
|
| Рівне
| 2.15,04
| | Яциник Р.
| | | | | | | | Естафета 8*50 комбінована (дівчата)
| І
| Спорт клуб Чернівці
| | 5.46,29
| | | ІІ
| Тернопіль
| | 6.48,03
| | | ІІІ
| Рівне
| | 7.28,10
| | | | | | | | | Естафета 8*50 комбінована (хлопці)
| І
| Спорт клуб Чернівці
| | 5.45,31
| | | ІІ
| Тернопіль
| | 6.10.15
| | | ІІІ
| Рівне
| | 6.22,40
| | | | | | | | | Естафета 8*50 комбінована (дівчата+хлопці)
| І
| Спорт клуб Чернівці
| | 5.42,94
| | | ІІ
| Тернопіль
| | 6.23,28
| | | ІІІ
| Рівне
| | 7.04,93
| | | | | | | | | 2 день – 11 жовтня
| Естафета 8*50 в/с (дівчата)
| І
| Спорт клуб Чернівці
| | 5.30,09
| | | ІІ
| Тернопіль
| | 5.37,35
| | | ІІІ
| Рівне
| | 6.33,66
| | | Есафета8*50 в/с (хлопці)
| І
| Спорт клуб Чернівці
| | 5.06,25
| | | ІІ
| Тернопіль
| | 5.36,91
| | | ІІІ
| Рівне
| | 5.50,26
| | | | | | | | | 100 к/п (дівчата)
| І
| Шахрай Олена
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.33,97
| ІІІ
| Ксенніков С.В.
| ІІ
| Смоліна Дарина
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.34,10
| ІІІ
| Ксенніков С.В.
| ІІІ
| Скрипник Софія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.39,04
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Хохлова Дарина
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.39,47
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Лєка Катерина
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.40,28
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Боднарюк Ангеліна
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.40,31
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Горохова Катерина
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.41,21
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Бедик Анастасія
|
| Тернопіль
| 1.42,33
| І юн.
| Мазур С.З.
|
| Фенюк Ельвіра
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.42,47
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Сивак Валерія
|
| Тернопіль
| 1.44,78
| І юн.
| Мазур С.З.
|
| Аріфова Віталія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.44,87
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Робейко Дарина
|
| Рівне
| 1.47,00
| І юн.
| Яциник Р.
|
| Лазар Дарина
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.47,38
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Зінченко Валерія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.47,38
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Божек Олександра
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.47,75
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Житарюк Валерія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.47,85
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Костич Анастасія
|
| Тернопіль
| 1.48,81
| ІІ юн.
| Антонишин К.М.
|
| Убакуменко Валерія
|
| Тернопіль
| 1.53,09
| ІІ юн.
| Антонишин К.М.
|
| Лапчинська Анжела
|
| Рівне
| 1.53,10
| ІІ юн.
| Чорна Т.Г.
|
| Протоковська Діана
|
| Тернопіль
| 1.53,40
| ІІ юн.
| Мазур С.З.
|
| Бурачок Вікторія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.56,75
| ІІ юн.
| Палій А.В
|
| Вишньовська Анастасія
|
| Тернопіль
| 1.57,08
| ІІ юн.
| Мазур С.З.
|
| Янчак Софія
|
| Тернопіль
| 1.59,65
| ІІ юн.
| Мазур С.З.
|
| Теслюк Анастасія
|
| Тернопіль
| 2.00,15
| ІІ юн.
| Антонишин К.М.
|
| Огородова Вікторія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 2.07,68
| | Палій А.В
|
| Ткачук Яна
|
| Рівне
| 2.14,99
| | Чорна Т.Г.
|
| Крижановська Софія
|
| Спорт клуб Чернівці
| 2.24,28
| | Палій А.В
|
| Чубай Марія
|
| Рівне
| 2.33,38
| | Яциник Р.
| | | | | | | | 100 к\п (хлопці)
| І
| Маргаль Олександр
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.28,65
| І юн.
| Ксенніков С.В.
| ІІ
| Підгорецький Валерій
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.31,13
| І юн.
| Ксенніков С.В.
| ІІІ
| Демідовський Денис
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.33,69
| І юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Табачинський Віктор
|
| Тернопіль
| 1.33,98
| І юн.
| Мазур С.З.
|
| Бесараб Олег
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.36,91
| ІІ юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Боднарчук Євгеній
|
| Рівне
| 1.37,74
| ІІ юн.
| Чорна Т.Г.
|
| Поляк Іван
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.38,31
| ІІ юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Гусак Владислав
|
| Тернопіль
| 1.39,69
| ІІ юн.
| Антонишин К.М.
|
| Синеруб Володимир
|
| Тернопіль
| 1.40,22
| ІІ юн.
| Мазур С.З.
|
| Довбуш Максим
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.40,98
| ІІ юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Олексюк Павло
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.41,13
| ІІ юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Амураріца Руслан
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.41,47
| ІІ юн.
| Ксенніков С.В.
|
| Красноголовець Сергій
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.45,91
| ІІ юн.
| Ксенніков С.В.
|
| СалегАзіз
|
| Тернопіль
| 1.46,03
| ІІ юн.
| Мазур С.З.
|
| Сергій Ігор
|
| Спорт клуб Чернівці
| 1.47,96
| | Ксенніков С.В.
|
| Миндзарук Влад
|
| Тернопіль
| 1.48,10
| | Антонишин К.М.
|
| Чередько Денис
|
| Рівне
| 1.48,25
| | Чорна Т.Г.
|
| Задворняк Іван
|
| Тернопіль
| 1.48,83
| | Мазур С.З.
|
| Лампіка Олександр
|
| Рівне
| 1.49,03
| | Чорна Т.Г.
|
| Новіков Влад
|
| Рівне
| 1.49,45
| | Чорна Т.Г.
|
| Авдимирець Матвій
|
| Рівне
| 1.54,90
| | Чорна Т.Г.
|
| Яцюк Артем
|
| Тернопіль
| 1.57,94
| | Антонишин К.М.
|
| Власенко Іван
|
| Тернопіль
| 2.00,19
| | Антонишин К.М.
|
| Ярмістий Нікіта
|
| Спорт клуб Чернівці
| 2.00,53
| | Палій А.В
|
| Сарбаєв Влад
|
| Рівне
| 2.07,57
| | Яциник Р.
|
| Оліник Артем
|
| Спорт клуб Чернівці
| 2.13,50
| | Палій А.В
| | | | | | | | Естафета 8*50 в\с змішана
| І
| Спорт клуб Чернівці
| | 5.27,07
| | | | ІІ
| Тернопіль
| | 5.37,38
| | | | ІІІ
| Рівне
| | 6.08,53
| | | | |
©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.
|