Здавалка
Главная | Обратная связь

Конспект заняття з використанням нестандартного обладнання



Тема: Прогулянка по лісу.

Мета: формувати навички ходьби по обмеженій поверхні зберігаючи рівновагу.

Хід заняття:

Звучить музика "Звуки лісу", дітей зустрічає "Гриб".

Гриб: здрастуйте, хлопці! А ви знаєте хто я такий? Правильно, я - гриб і живу в цьому лісі. Я тут все знаю. Ходім, я вам покажу ліс. Я думаю, вам сподобається. А щоб нам не загубитися, давайте візьмемося ось за цю чарівну мотузочку (подає дітям мотузку з кольорових кісок). Ідіть всі за мною і будьте уважні.

Гриб:

Ідіть обережно.

Крокують наші ніжки.

За рівної доріжці

Через камінчики, через камінчики

Переступають ніжки.

Діти переступають через перешкоди.

Ось струмочок у нас на шляху

Потрібно його нам з тобою перейти.

По містку дружно зараз ми пройдемо

І струмочок ми перейдемо.

Місток чарівний, не простий,

Він допоможе нам з тобою!

Діти проходять мотузяною драбиною, що імітує підвісний місток.

Струмочок ми перейдемо,

У гості до мишки ми зайдемо,

У нірку жваво прошмигнем.

Обережно все крокуємо, ноги вище піднімаємо.

Діти пролазять в обруч, закріплений на стійці.

Подивіться, скільки багато мишок живе в одній нірці. Адже кожна мишка хоче мати свою нірку! Давайте подумаємо, як ми можемо допомогти мишкам. (Вислуховує пропозиції дітей).

А давайте роз'єднаємо нашу чарівну мотузочку зробимо з неї норки для мишок. Діти роз'єднують мотузку на частини і сполучають маленькі кіски в кільце, імітуючи нірку, і садять туди мишок.

Мишки залишилися дуже задоволені, ну а нам треба йти далі.

По стежці ми крокуємо

Вище ноги піднімаємо.

Ось як добре йти

Нам з усіма по дорозі!

Ось болітце на шляху

Як його нам перейти?

Ти на купини наступи

І болітце перейди.

Діти крокують по м'яких подушечок - купинах.

Чи не втомилися ви йти?

Нам не збитися б зі шляху.

Уздовж по бережку пройдемо,

У руки камінчики візьмемо,

Кинемо у воду ми їх дружно

І йти нам далі потрібно.

Діти кидають у далечінь "камінці" - м'які кульки.

Всі перешкоди пройшли

І на галявинку ми прийшли.

Довгим виявився шлях,

Треба всім нам відпочити.

Ось і метелики літають,

У повітрі легко пурхають.

Ви на них подуйте:

Метелики, танцюйте!

Діти виконують дихальну гімнастику.

Хлопці, послухайте, як весело співають птахи. Це вони з вами вітаються.

А ви хочете перетворитися на птахів? Ну, тоді візьміть ось ці чарівні крильця (дітям роздають стрічки).

Раз, два, три повернись,

У пташок швидко перетворися!

Давайте з вами політаємо по лісу, як це роблять птахи.

Діти бігають по залу, махають стрічками, зображуючи птахів.

Молодці! У вас чудово виходить. Але нам пора повертатися.

Раз, два, три, чотири, п'ять

Стали дітки ви знову!

Ми з вами підемо по тій же доріжці, по якій йшли сюди. Тільки тепер у нас немає чарівної мотузочки. Але ж вже знаємо дорогу і зможемо обійтися без неї. Правда ж? Ну, тоді йдіть за мною.

По стежці ми крокуємо

Вище ноги піднімаємо.

Ось як добре йти

Нам з усіма по дорозі!

Знову болітце на шляху

Чи зможемо ми його пройти?

Діти крокують по м'яких подушечок - купинах.

Знову струмочок у нас на шляху

Чи зможемо його ми з тобою перейти?

Діти проходять мотузяною драбиною, що імітує підвісний місток.

Крокують наші ніжки.

За рівної доріжці

Через камінчики, через камінчики

Переступають ніжки.

Діти переступають через перешкоди.

Ось і закінчилася наша подорож. Вам сподобалося? А за те, що ви були такі спритні і дружні прийміть від мене ось ці подарунки.

(Роздають дітям подарунки).







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.