Здавалка
Главная | Обратная связь

V. Фізкультхвилинка.



Встаньте, діти, посміхніться,

Землі нашій поклоніться,

За щасливий день вчорашній,

Ви до сонця потягніться.

Раз присядьте, два присядьте –

І за парти тихо сядьте.

VI. Робота з комп’ютером.

Завантаж оглядач Internet Explorer,введи в поле Адреса адресу google.com.uaта натисни кнопку Перехід. Відкрилася головна сторінка відомого пошукового сайту. Твоє завдання — знайти продов­ження історії, яку ми переглядали на минулому уроці. Введи в йоле запиту характерні слова: Нові друзі Ганнусіта натисни кнопку Пошук

У результаті пошуку ти побачиш чимало фрагментів сторінок, де зустрічаються три слова, які ти ввів у запит. Тепер у полі запиту візьми ці три слова в лапки: "Нові друзі Ганнусі".Будемо шукати сторінки за характерною фразою. Кількість знайдених сторінок вражаюче менша.

Зверни увагу на те, що після кожного фрагмента наведена адреса сторінки, де було знайдено слова з твого запиту. А заголовок фрагмента є гіперпосиланням на цю сторінку. Підведи до нього вказівник і клацни ліву кнопку миші. Від­криється сторінка, яка містить показаний фрагмент.

VIІІ. Логічна сторінка для розумників і розумниць.

ІХ. Підсумок уроку.

- Що нове ви дізнались на уроці?

- Що найбільше сподобалось?

- Чи були труднощі під час роботи?

- Де використаєте одержані знання?

- Про що хотіли б дізнатися більше?

Х. Домашнє завдання

Підручник: Тема 15

Робочий зошит: Урок 15(№2,3)

 

Тема 16. Авторське право та Інтернет. Безпечна робота в Інтернеті

Мета: - Ознайомити учнів із можливостями поштових серверів.

- Навчити читати одержані листи.

- Розвивати пам’ять, логічне мислення;

- Виховувати цікавість до уроку інформатики

Обладнання: комп'ютер, зошит з інформатики, програма «Internet Explorer».

Хід уроку

І. Організаційний момент.

Дорогі діти! Подивіться один одному в очі, посміхніться, передайте частинку свого гарного настрою іншим. От бачите від ваших посмішок затишніше і світліше стало у нашому комп’ютерному класі

ІІ. Повторення правил техніки безпеки.

Ми з вами знаходимося у комп’ютерному класі. Як ви думаєте, чи правильно вчинили учні, прийшовши на урок інформатики у комп’ютерний клас? Наприклад :

1. Миколка, витерши дошку мокрою ганчіркою, сів працювати за комп’ютер.

· Чи порушив він правила техніки безпеки?

· Якщо так, то які?

2. Оленка не встигла на перерві з’їсти весь бутерброд і з ним прийшла до комп’ютерного класу?

· Яке правило техніки безпеки порушила Оленка?

3. Галинка, яка була дуже старанною ученицею, виконуючи на комп’ютері завдання, присунулась надто близько до екрана монітора.

· Чи порушила вона правила техніки безпеки?

ІІІ. Актуалізація опорних знань

- Що таке комп'ютерні мережі?

- Які мережі ви знаєте?

- Які послуги надає Інтернет?

- Як знайти необхідну інформацію в Інтернеті?

ІV. Повідомлення теми і завдань уроку

V. Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя.

Ми вже знаємо, що Інтернет надає користувачам різні послуги. Сьогодні ми дізнаємося про ще одну з них - електронну пошту.

Чудова властивість цієї пошти полягає в тому, що вона передає інформацію дуже швидко. Лист може бути доставлений до адресата за лічені хвилини. Можливо, хтось із вас уже вміє надсилати електронні листи ?

Можна виділити окремий фрагмент тексту з веб-сторінки, скопіювати його та вставити в текстовий документ. У такому випадку може зберегтися частина форматування тексту, тому документ потрібно відформатувати.

Орієнтовний порядок дій для збереження зображення з веб-сторінки

1. Відкрити контекстне меню зображення.

2. Вибрати команду Зберегти зображення як.

3. У вікні Зберегти як відкрити відповідну папку.

4. Натиснути кнопку Зберегти.

Якщо зображення потрібно вставити в текстовий документ, то виконуються такі дії:

1. Відкрити контекстне меню зображення.

2. Вибрати команду Копіювати зображення (зображення копіюється в Буфер обміну).

3. Відкрити документ, поставити курсор у потрібне місце.

4. Вставити зображення з Буфера обміну.

5. Зберегти документ.

Авторське право та Інтернет

У будь-якої інформації в мережі Інтернет (текст, зображення, музичні та відеофайли, анімаційні зображення тощо) є автор. Зазвичай саме автор має право розповсюджувати матеріали, підписувати своїм іменем, отримувати за них винагороду. Ці права називаються авторськими та охороняються законом про захист авторських прав. Порушення авторських прав називається плагіатом.

Можливі такі варіанти використання ресурсів мережі Інтернет:

1. Отримати дозвіл автора на використання певних матеріалів.

2. Зазначити адресу сайту, з якого взято інформацію, та її автора.







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.