Здавалка
Главная | Обратная связь

Перевірка виконання вправи 4, урок 16



План-конспект

уроку інформатики,

проведеного у 2 класі

Коростишівської

гуманітарної гімназії №5

студенткою 134 групи

спеціальність 5.01010201 «Початкова освіта»

Коростишівського педагогічного

коледжу імені І.Я. Франка

Залужної Катерини Русланівни

 

Коростишів – 2012

 

 

Дата: 24 січня 2012 р.

«Затверджую» _________________ Н.Я.Сніцаренко

 

 

«До уроку допускаю» _______________ О.О.Тихоліз

 

На уроці присутні: методист Сніцаренко Н.Я., вчитель Тихоліз О.О., студенти 134 групи в кількості _______ чоловік.

 

 

Оцінка за урок _____________

 

План уроку

І. Організація учнів до уроку (1 хв.)

ІІ. Повторення правил поведінки у комп’ютерному класі (2 – 3 хв).

ІІІ. Перевірка домашнього завдання (5хв.)

ІV. Актуалізація опорних знань (3 – 4 хв.)

V. Повідомлення теми і завдань уроку (1 хв.)

VІ. Вивчення нового матеріалу (10 хв.)

VІІ. Повідомлення домашнього завдання (3 хв.)

VІІІ. Практична робота (10 – 15 хв.)

ІХ. Підсумок уроку (2 хв.)

 

Тема.Графічні редактори та їх призначення. Графічний редактор Paint. Панель інструментів.

Мета.Дати поняття про графічні редактори та їх призначення, ознайомити учнів з інтерфейсом графічного редактора Paint; навчити користуватися інструментами «олівець», «пензлик», «заливка» і «ластик».

Розвивати уяву, логічне та алгоритмічне мислення.

Виховувати цікавість до предмета.

Наочність та обладнання:програма «Сходинки до інформатики», пазли, аркуші із завданнями для виконання практичної роботи.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

І. Організація учнів до уроку (1 хв.)

- Доброго дня! Сідайте. Мене звати Катерина Русланівна і сьогодні я проведу у вас урок інформатики.

ІІ. Повторення правил поведінки у комп’ютерному класі (2 – 3 хв).

Перед вами лежать пазли, попрацюємо в парах. Кожній парі потрібно скласти картинку, після завершення роботи піднесіть руку.

Усі справилися з роботою, тому зараз «ланцюжком» розкажете про те, які правила безпеки порушили учні на цих ілюстраціях.Почнемо з останньої парти.

1) Не допускай безладу на робочому місці. Готуючись до роботи з комп’ютером наведи лад на столі;

2) Неправильно сидіти шкідливо для здоров’я. Сидіти потрібно зручно: спину тримати рівно, ноги поставити на підлогу;

3) Схиляючись близько до монітора, ти псуєш собі зір. Відстань від очей до монітора повинно бути 50-60 см.

4) Не торкайся пальцями екрану. Користуйся указкою.

5) Не торкайся задньої панелі монітора та системного блоку, не торкайся проводів. Це небезпечно!

6) Не став лікті на клавіатуру, та нічого не клади на неї. Вона цього не любить.

7) Не їж за комп’ютерним столом.

8) Не можна працювати за комп’ютером більше 15 хв. Не засиджуватися пізно ввечері.

ІІІ. Перевірка домашнього завдання (5хв.)

- А зараз перевіримо, як ви виконали домашнє завдання.

… , нагадай, яку вправу треба було виконати. Розгорніть свої зошити на потрібній сторінці. (Проходжу між рядами і фронтально перевіряю наявність виконаного завдання)

Перевірка виконання вправи 4, урок 16

… зачитай правильну відповідь. Поясни чому така відповідь.

(Правильна відповідь:Страшило отримав у подарунок-чарівну скриньку, Еллі - обруч, залізний Дроворуб – діамант.)







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.