Здавалка
Главная | Обратная связь

Робота у зошиті. Опрацювання нового матеріалу.

Улянівська спеціальна загальноосвітня школа-інтерант

КОНСПЕКТ ВІДКРИТОГО УРОКУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У 1 – А КЛАСІ

Вчитель: Тутік Н.Ю.

Улянівка - 2014

Урок з англійської мови/English lesson

Тема: Різдво – сімейне свято. Структури «What is this? – It is …». Літери Kk,Ll. Повторення вивчених літер.

Цілі:

1. Практична: повторити з учнями вивчені ЛО, вчити оперувати ними в мовленні, автоматизувати дії учнів з граматики, а саме, ввести нову структуру «What is this? – It is …», вчити оперувати нею у мовленні.

2. Освітня: Вчити працювати у робочому зошиті, вчити учнів працювати над завданнями творчого характеру.

3. Корекційно-розвиваюча: розвивати пізнавальний інтерес дітей, пам’ять, увагу, уяву, сприяти розвитку інтонаційного слуху.

4. Виховна: прищеплювати любов до англійської мови, виховувати інтерес до її вивчення.

Обладнання:роздатковий матеріал (ксерокопії зошитів, підручники), виготовлений матеріал для творчої роботи (роздруківки, Сніговик і Снігова Баба, сніжки, сніжинки, ялинка)

Структура уроку/Plan

І. Вступна частина/Introduction
1. Привітання/Greeting

2. Нервово-психічна підготовка

ІІ. Мовна розминка/Warming UP

ІІІ. Основна частина/The main part of the lesson

1. Вступна бесіда

2. Введення нових літер. Введення нових ЛО.

3. Робота у зошиті. Опрацювання нового матеріалу.

4. Фізкультхвилинка

5. Робота біля дошки

6. Робота над граматичним матеріалом.

7. Гра «Допоможи Сніговику і Сніговій Бабі»

8. Творча робота «Листівка на Новий Рік»

ІV. Заключна частина/The final part of the lesson

Хід уроку/Procedure

І. Вступна частина/Introduction
1. Привітання/Greeting

Stand Up, good morning. Привітання з учнями, перевірка наявності учнів на уроці.

Нервово-психічна підготовка

And now listen to me. Look at the notebook. Подивіться уважно на екран і скажіть що роблять герої? Що вони кажуть і як їх звуть.(Використовую ТЗН для проведення нервово-психічної підготовки).

ІІ. Мовна розминка/Warming UP

Кожного дня ми вітаємося, розказуємо як у нас справи. Як запитати, як у тебе справи? (…). Albina, how are you? Miaha, how are you? (…). Подивіться відео-запис і скажіть, як справи у звірят. (…)

ІІІ. Основна частина/The main part of the lesson

Вступна бесіда

Today we have is gusts. Сьогодні у нас є гості. Хто це? (…) Вірно, це кенгуру і лев. Англійською мовою кенгуру буде kangaroo. Repeat after me. Лев англійською мовою – lion. Repeat after me.

Введення нових літер. Введення нових ЛО.

Який перший звук ми чуємо у слові kangaroo? Повторіть за мною k k k k k. Який перший звук чуємо у слові lion? Повторіть цей звук. Які букви позначають ці звуки? Kk [key], Ll [el]. Repeat after me. Repeat once more.

Робота у зошиті. Опрацювання нового матеріалу.

Take your papers. Візьміть свої роздруківки. Знайдіть сторінку 23. Пропишіть по рядочку нових літер. Пригадаємо як вони називаються. Які літери англійської мови позначають? Пишемо красиво, спинки тримаємо рівно.

Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk Kk

Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll Ll

Фізкультхвилинка

Stand Up. Встаньте всі, підрівняйтеся біля парт. Давайте трохи відвочинено.

Робота біля дошки

Добре ви відпочили, а тепер до праці. Look at the blackboard. Погляньте на дошку. Find and circle. Name the letter and say the sound. Кожен з вас повинен вийти до дошки, знайти, назвати, вимовити звук і обвести уже вивчені нами літери.

G d g J
h H F A
i E A I
J a j d
L l c i
b A B K
k k l a
E b f e

Good work! Ви впоралися із завданням.





©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.