Здавалка
Главная | Обратная связь

Розміри винагород спортсменам України - чемпіонам, призерам спортивних змагань з олімпійських видів спорту міжнародного рівня та їх тренерам

(гривень)------------------------------------------------------------------| Вид змагання | Зайняте місце || |------------------------------|| | перше | друге | третє ||----------------------------------------------------------------|| Спортсменам ||----------------------------------------------------------------||Чемпіонат світу з олімпійських |до 50000 |до 35000 |до 25000 ||номерів програми серед дорослих | | | ||спортсменів (рекорд) | | | ||---------------------------------+---------+---------+----------||Чемпіонат Європи з олімпійських |до 25000 |до 20000 |до 12500 ||номерів програми серед дорослих | | | ||спортсменів (рекорд) | | | ||---------------------------------+---------+---------+----------||Кубок світу (фінал, загальний |до 20000 |до 15000 |до 10000 ||залік) з олімпійських номерів | | | ||програми серед дорослих | | | ||спортсменів (рекорд) | | | ||---------------------------------+---------+---------+----------||юнацькі олімпійські ігри, |до 20000 |до 15000 |до 10000 ||Всесвітня універсіада (літня, | | | ||зимова) | | | ||---------------------------------+---------+---------+----------||Чемпіонат (першість) світу: | | | ||---------------------------------+---------+---------+----------||серед юнаків і дівчат | до 4000 | до 3000 | до 1750 ||---------------------------------+---------+---------+----------||серед юніорів і юніорок, молоді | до 9000 | до 5000 | до 4000 ||---------------------------------+---------+---------+----------||Чемпіонат (першість) Європи: | | | ||---------------------------------+---------+---------+----------||серед юнаків і дівчат | до 2000 | до 1500 | до 1000 ||---------------------------------+---------+---------+----------||серед юніорів і юніорок, молоді | до 3500 | до 2500 | до 1500 ||---------------------------------+---------+---------+----------||юнацькі олімпійські фестивалі | до 1000 | до 750 | до 500 ||---------------------------------+---------+---------+----------||Чемпіонат світу в неолімпійських |до 15000 |до 10000 | до 7500 ||вправах та номерах програми з | | | ||олімпійських видів спорту серед | | | ||дорослих спортсменів | | | ||---------------------------------+---------+---------+----------||Чемпіонат Європи та фінал Кубка | до 5000 | до 4000 | до 2500 ||світу в неолімпійських вправах та| | | ||номерах програми з олімпійських | | | ||видів спорту серед дорослих | | | ||спортсменів | | | ||---------------------------------+---------+---------+----------||Чемпіонат (першість) світу в | | | ||неолімпійських вправах та номерах| | | ||програми з олімпійських видів | | | ||спорту: | | | ||---------------------------------+---------+---------+----------||серед юнаків і дівчат | до 1000 | до 750 | до 500 ||---------------------------------+---------+---------+----------||серед юніорів і юніорок, молоді | до 2500 | до 1500 | до 1000 ||---------------------------------+---------+---------+----------||Чемпіонат (першість) Європи в | | | ||неолімпійських вправах та номерах| | | ||програми з олімпійських видів | | | ||спорту: | | | ||---------------------------------+---------+---------+----------||серед юнаків і дівчат | до 1000 | до 750 | до 500 ||---------------------------------+---------+---------+----------||серед юніорів і юніорок, молоді | до 1500 | до 1000 | до 750 |------------------------------------------------------------------