Просимо надсилати списки окремо по школам
| ЗНЗ Красилівського району Хмельницької області
| Савченко Гаїна Володимирівна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
|
|
|
|
|
|
|
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр регіону
| клас
| кількість балів
| 1.
| Стадник Владислав
|
|
| 98 копія
| 2.
| Кобильчук Юлія
|
|
|
| 3.
| Свірідова Вікторія
|
|
|
| 4.
| Бірецька Вікторія
|
|
|
| 5.
| Довгань Володимир
|
|
|
| 6.
| Коберник Дар’я
|
|
|
| 7.
| Мантач Діана
|
|
|
| 8.
| Навроцький Назар
|
|
|
| 9.
| Тимченко Вікторія
|
|
|
| 10.
| Українець Іванна
|
|
|
| 11.
| Ляшок Ірина
|
|
|
| 12.
| Панасюк Олександр
|
|
|
| 13.
| Пасічник Максим
|
|
|
| 14.
| Рутковська Анастасія
|
|
| 49 копія
| 15.
| Калінський Богдан
|
|
| 35 копія
| 16.
| Люзак Росіна
|
|
| 56 копія
| 17.
| Кшемінська Олена
|
|
|
| 18.
| Семенова Діана
|
|
| 21 копія
| 19.
| Когута Святослав
|
|
|
| 20.
| Бушмакін Богдан
|
|
|
| 21.
| Гарліцький Олександр
|
|
|
| 22.
| Денисюк Олександр
|
|
|
| 23.
| Дробчук Марина
|
|
|
| 24.
| Злотаренчук Олена
|
|
|
| 25.
| Іващишина Юлія
|
|
|
| 26.
| Кашуба Дмитро
|
|
|
| 27.
| Кравченко Олександр
|
|
|
| 28.
| Кравчук Віталій
|
|
|
| 29.
| Лось Ольга
|
|
|
| 30.
| Островський Дмитро
|
|
|
| 31.
| Тукало Михайло
|
|
|
| 32.
| Федорова Вероніка
|
|
|
| 33.
| Якимюк Тетяна
|
|
|
| 34.
| Ленська Дарія
|
|
|
| 35.
| Шелестюк Аліна
|
|
|
| 36.
| Голянчук Софія
|
|
|
| 37.
| Коломійчук Богдана
|
|
|
| 38.
| Поляк Тетяна
|
|
|
| 39.
| Дзюмка Юлія
|
|
|
| 40.
| Жибак Валентина
|
|
|
| 41.
| Костишин Вікторія
|
|
|
| 42.
| Міщук Олена
|
|
|
| 43.
| Хельменко Олександр
|
|
|
| 44.
| Кравчук Анна
|
|
|
| 45.
| Максимчук Марія
|
|
|
| 46.
| Янкевич Павло
|
|
|
| 47.
| Васильчук Євген
|
|
|
| 48.
| Мишинюк Юлія
|
|
|
| 49.
| Мукомел Лада
|
|
|
| 50.
| Назарчук Даніель
|
|
|
| 51.
| Самойленко Оксана
|
|
|
| 52.
| Сарапук Владислав
|
|
|
| 53.
| Гук Дмитро
|
|
|
| 54.
| Вознюк Вадим
|
|
|
| 55.
| Циглюк Андрій
|
|
|
| 56.
| Яківчук Аліна
|
|
|
| 57.
| Мартинюк Вероніка
|
|
|
| 58.
| Олійник Катерина
|
|
|
| 59.
| Столярчук Валентина
|
|
|
| 60.
| Циглюк Микола
|
|
|
| 61.
| Коваль Фаїна
|
|
|
| 62.
| Панасюк Діана
|
|
|
| 63.
| Дидюк Тарас
|
|
|
| 64.
| Ковальов Олександр
|
|
|
| 65.
| Сторожук Матвій
|
|
|
| 66.
| Коваленко Катерина
|
|
|
| 67.
| Собчук Діана
|
|
|
| 68.
| Харчук Іван
|
|
|
| 69.
| Захожа Руслана
|
|
|
| 70.
| Левчук Надія
|
|
|
| 71.
| Кононюк Ольга
|
|
|
| 72.
| Шкроба Марина
|
|
|
| 73.
| Герасимчук Марина
|
|
|
| 74.
| Мазур Ганна
|
|
|
| 75.
| Ленюк Андрій
|
|
|
| 76.
| Булківська Віолетта
|
|
|
| 77.
| Вітюк Олексій
|
|
|
| 78.
| Главацька Вікторія
|
|
|
| 79.
| Кондратюк Валерія
|
|
|
| 80.
| Пташка Денис
|
|
|
| 81.
| Рабченюк Валентин
|
|
|
| 82.
| Шевчук Олександра
|
|
|
| 83.
| Іванів Сніжана
|
|
|
| 84.
| Михальчук Марія
|
|
|
| 85.
| Харчук Іванна
|
|
|
| 86.
| Мординська Анна
|
|
|
| 87.
| Сухий Артем
|
|
|
| 88.
| Дембіцька Тетяна
|
|
|
| 89.
| Рябкова Ольга
|
|
|
| 90.
| Сивець Дар’я
|
|
|
| 91.
| Партасюк Єлизавета
|
|
|
| 92.
| Закордонець Назар
|
|
|
| 93.
| Кулинич Микола
|
|
|
| 94.
| Мелехіна Валерія
|
|
|
| 95.
| Подсєдова Ангеліна
|
|
|
| 96.
| Валовий Володимир
|
|
|
| 97.
| Слюсарук Марія
|
|
|
| 98.
| Стринада Юлія
|
|
|
| 99.
| Левенчук Богдана
|
|
|
| 100.
| Шаган Сергій
|
|
|
| 101.
| Гонтар Віта
|
|
|
| 102.
| Козак Анастасія
|
|
|
| 103.
| Подсєдова Аліна
|
|
|
| 104.
| Поліканцева Тетяна
|
|
|
| 105.
| Корнійчук Володимир
|
|
|
| 106.
| Рудюк Марина
|
|
|
| 107.
| Потапський Ілля
|
|
|
| 108.
| Туркот Жанна
|
|
|
| 109.
| Гринчук Ірина
|
|
|
| 110.
| Миляшевська Аліна
|
|
|
| 111.
| Хабуда Вікторія
|
|
|
| 112.
| Хвалибога Крістіна
|
|
|
| 113.
| Гарбар Олександр
|
|
|
| 114.
| Король Марія
|
|
|
| 115.
| Приймак Єлізавета
|
|
|
| 116.
| Рудь Яна
|
|
|
| 117.
| Худий Андрій
|
|
| 23 копія
| 118.
| Якимчук Юлія
|
|
|
| 119.
| Ватажук Микола
|
|
|
| 120.
| Гайдайчук Дмитро
|
|
|
| 121.
| Глушенюк Андрій
|
|
|
| 122.
| Солтис Вадим
|
|
|
| 123.
| Чабан Максим
|
|
|
| 124.
| Гула Раїса
|
|
|
| 125.
| Янкович Марина
|
|
|
| 126.
| Кушнірук Вікторія
|
|
|
| 127.
| Назарчук Ольга
|
|
|
| 128.
| Полов’юк Тетяна
|
|
|
| 129.
| Дубович Владислав
|
|
|
| 130.
| Кралюк Надія
|
|
|
| 131.
| Кучерук Таїса
|
|
|
| 132.
| Віннічук Вікторія
|
|
|
| 133.
| Гайова Діана
|
|
|
| 134.
| Лещук Сергій
|
|
|
| 135.
| Фещук Анастасія
|
|
|
| 136.
| Назарчук Іванна
|
|
|
| 137.
| Антонець Тетяна
|
|
|
| 138.
| Гуменюк Микола
|
|
|
| 139.
| Момот Максим
|
|
|
| 140.
| Палій Катерина
|
|
|
| 141.
| Палій Катерина
|
|
|
| 142.
| Синиця Марина
|
|
|
| 143.
| Жовтан Олександр
|
|
|
| 144.
| Момот Валентин
|
|
|
| 145.
| Шкробтак Анастасія
|
|
|
| 146.
| Загревельний Владислав
|
|
|
| 147.
| Кухар Сергій
|
|
|
| 148.
| Шевчук Вікторія
|
|
|
| 149.
| Ткачук Діана
|
|
|
| 150.
| Кухарчук Роман
|
|
|
| 151.
| Микитюк Андрій
|
|
|
| 152.
| Гуменюк Олег
|
|
|
| 153.
| Літус Валерія
|
|
|
| 154.
| Нагорний Михайло
|
|
|
| 155.
| Пащук Борис
|
|
|
| 156.
| Поліщук Ольга
|
|
|
| 157.
| Коваль Наталія
|
|
|
| 158.
| Сковорода Яна
|
|
|
| 159.
| Лісовська Ілона
|
|
|
| 160.
| Микитюк Діана
|
|
|
| 161.
| Кушнір Андрій
|
|
|
| 162.
| Гаврилюк Ангеліна
|
|
|
| 163.
| Китайчук Марія
|
|
|
| 164.
| Пилипчук Катерина
|
|
|
| 165.
| Чернятинська Мар’яна
|
|
|
| 166.
| Юлдашев Артем
|
|
|
| 167.
| Живчук Юлія
|
|
|
| 168.
| Клюз Тетяна
|
|
|
| 169.
| Козачук Владислав
|
|
|
| 170.
| Ясінський Валерій
|
|
|
| 171.
| Козачук Віталій
|
|
|
| 172.
| Підгурський Ярослав
|
|
|
| 173.
| Главацька Олена
|
|
|
| 174.
| Ясінська Мар'яна
|
|
|
| 175.
| Питлик Єлизавета
|
|
|
| 176.
| Чумак Андрій
|
|
|
| 177.
| Антонюк Яна
|
|
|
| 178.
| Бойко Артем
|
|
|
| 179.
| Козак Іван
|
|
|
| 180.
| М'якушко Ольга
|
|
|
| 181.
| Бойко Каріна
|
|
|
| 182.
| Калюжна Тетяна
|
|
|
| 183.
| Огороднік Тетяна
|
|
|
| 184.
| Томчук Тетяна
|
|
|
| 185.
| Степанюк Людмила
|
|
|
| 186.
| Кучерук Богдан
|
|
|
| 187.
| Недосип Юрій
|
|
|
| 188.
| Боднар Владислав
|
|
|
| 189.
| Завадський Валентин
|
|
|
| 190.
| Зубатюк Денис
|
|
|
| 191.
| Поліщук Максим
|
|
|
| 192.
| Поліщук Христина
|
|
|
| 193.
| Степанюк Яна
|
|
|
| 194.
| Герасимчук Катерина
|
|
|
| 195.
| Луцюк Володимир
|
|
|
| 196.
| Фещук Аліна
|
|
|
| 197.
| Вознюк Павло
|
|
|
| 198.
| Гриценюк Святослав
|
|
|
| 199.
| Кондратюк Олександра
|
|
| 60 копія
| 200.
| Прокопчук Тарас
|
|
| 65 копія
| 201.
| Хом'юк Дана
|
|
| 61 копія
| 202.
| Главацька Анна
|
|
|
| 203.
| Гордилюк Софія
|
|
|
| 204.
| Кондратюк Ангеліна
|
|
|
| 205.
| Пилип'юк Владислав
|
|
|
| 206.
| Прибатень Лілія
|
|
|
| 207.
| Боднар Артур
|
|
|
| 208.
| Мідзяновська Марина
|
|
|
| 209.
| Мідзяновський Ярослав
|
|
|
| 210.
| Огороднік Роберта
|
|
|
| 211.
| Пилипчук Єлизавета
|
|
|
| 212.
| Семенюк Віталій
|
|
|
| 213.
| Сторожук Діана
|
|
|
| 214.
| Явдосюк Діана
|
|
|
| 215.
| Кравпа Вадим
|
|
| 79 копія
| 216.
| Лисаковська Богдана
|
|
| 81 копія
| 217.
| Павловський Максим
|
|
| 67 копія
| 218.
| Столяр Дмитро
|
|
|
| 219.
| Альбертович Валентина
|
|
|
| 220.
| Журавський Максим
|
|
|
| 221.
| Мідзяновська Анжеліка
|
|
|
| 222.
| Оселедець Роман
|
|
|
| 223.
| Павловський Віталій
|
|
|
| 224.
| Колесник Ілля
|
|
|
| 225.
| Кремінський Олександр
|
|
|
| 226.
| Мумінова Діана
|
|
|
| 227.
| Орошкевич Денис
|
|
|
| 228.
| Поляк В'ячеслав
|
|
|
| 229.
| Ділайчук Аркадій
|
|
|
| 230.
| Наконечна Любов
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
Полонський район
| Червонівська ЗОШ І-ІІ ст. Полонського району Хмельницької області
| Яремчук
Лариса Василівна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
|
|
|
|
|
|
|
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр регіону
| клас
| кількість балів
| 1.
| Кондрова Вікторія
|
|
|
| 2.
| Яковенко Альона
|
|
|
| 3.
| Яремчук Олеся
|
|
|
| 4.
| Яремчук Марія
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| Полонська гімназія Полонського району Хмельницької області
| Крючкова Оксана Валеріївна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
|
|
|
|
|
|
|
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр регіону
| клас
| кількість балів
| 1.
| Кукуруза Володимир
|
|
|
| 2.
| Базиняк Іванна
|
|
|
| 3.
| Євчук Богдан
|
|
|
| 4.
| Радченко Олександр
|
|
|
| 5.
| Андрушко Анастасія
|
|
|
| 6.
| Ваколюк Владислав
|
|
|
| 7.
| Гедз Влада
|
|
|
| 8.
| Коваль Денис
|
|
|
| 9.
| Ляшук Денис
|
|
|
| 10.
| Шермер Валентин
|
|
|
| 11.
| Мохнач Андрій
|
|
|
| 12.
| Власюк Дарія
|
|
|
| 13.
| Томчук Аліна
|
|
|
| 14.
| Войтко Катерина
|
|
|
| 15.
| Писаренко Микола
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.
|