М. Кам’янець-Подільський
| Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №9 ім. А.М.Трояна Хмельницької області
| Нетеча Ярослав Іванович
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
|
|
|
|
| -
| -
| -
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр
| клас
| кількість балів
| 1.
| Богуцька Вікторія
|
|
|
| 2.
| Гончарук Валерія
|
|
|
| 3.
| Осадчук Микола
|
|
|
| 4.
| Гук Дар’я
|
|
|
| 5.
| Зегельман Марк
|
|
|
| 6.
| Гай Анастасія
|
|
|
| 7.
| Корженівський Олександр
|
|
|
| 8.
| Пакуновський Олександр
|
|
|
| 9.
| Сівковська Тетяна
|
|
|
| 10.
| Степанянц Владислав
|
|
|
| 11.
| Шевчук Нікіта
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 ім. Л.Дмитерка Хмельницької області
| Гайдамашко Олександр Сергійович
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
| -
|
|
|
|
|
|
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр
| клас
| кількість балів
| 1.
| Ковбасюк Олександр
|
|
|
| 2.
| Сванський Ілля
|
|
|
| 3.
| Дегтярьов Ілля
|
|
|
| 4.
| Мельник Аміна
|
|
|
| 5.
| Ковальчук Ярослав
|
|
|
| 6.
| Лахманюк Володимир
|
|
|
| 7.
| Коваль Владислав
|
|
|
| 8.
| Ящук Катерина
|
|
|
| 9.
| Нагуляк Олександр
|
|
|
| 10.
| Кобильник Максим
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №15 Хмельницької обл.
| Луцик Інна Степанівна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
|
|
|
| -
| -
|
|
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр
| клас
| кількість балів
| 1.
| Максименко Назар
|
|
|
| 2.
| Ілаш Анастасія
|
|
|
| 3.
| Бурейко Ілля
|
|
|
| 4.
| Ясинецький Володимир
|
|
|
| 5.
| Бонцю Григорій
|
|
|
| 6.
| Власенко Олександра
|
|
|
| 7.
| Касап Раїса
|
|
|
| 8.
| Кудрик Анастасія
|
|
|
| 9.
| Каратєєва Марина
|
|
|
| 10.
| Надольська Юлія
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №17 Хмельницької області
| Зелена Валентина Анатоліївна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
|
|
|
|
|
| -
| -
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр
| клас
| кількість балів
| 1.
| Бурбенко Олександра
|
|
|
| 2.
| Коваль Вадим
|
|
|
| 3.
| Савель Сергій
|
|
|
| 4.
| Стремінська Катерина (сирота)
|
|
|
| 5.
| Гуменюк Ілля
|
|
|
| 6.
| Мрачковський Максим
|
|
|
| 7.
| Джерелюк Нікіта
|
|
|
| 8.
| Цвіляк Максим
|
|
|
| 9.
| Білоконний Денис
|
|
|
| 10.
| Гаджук Андрій
|
|
|
| 11.
| Макарчук Вадим
|
|
|
| 12.
| Золотарьова Анна
|
|
|
| 13.
| Коваль Дарія
|
|
|
| 14.
| Томулець Максим
|
|
|
| 15.
| Балан Олександр
|
|
|
| 16.
| Вебер Владислав
|
|
|
| 17.
| Матіюк Олександр
|
|
|
| 18.
| Маковецький Антон (сирота)
|
|
|
| 19.
| Турица Дмитро
|
|
|
| 20.
| Бабюк Демид
|
|
|
| 21.
| Дячок Ірина
|
|
|
| 22.
| Похольчук Анастасія
|
|
|
| 23.
| Скирський Максим
|
|
|
| 24.
| Гнідко Дмитро
|
|
|
| 25.
| Ратушняк Віктор
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| Кам’янець-Подільський ліцей Хмельницької області
| Пристай Андрій Васильович
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
| -
| -
| -
| -
|
| -
| -
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр
| клас
| кількість балів
| 1.
| Богданова Даяна
|
|
|
| 2.
| Гладій Олександра
|
|
|
| 3.
| Горчинська Регіна
|
|
|
| 4.
| Збаравський Богдан
|
|
|
| 5.
| Нагабась Вікторія
|
|
|
| 6.
| Петришин Владислав
|
|
|
| 7.
| Підлісна Анастасія
|
|
|
| 8.
| Ситник Руслана
|
|
|
| 9.
| Стаднік Вікторія
|
|
|
| 10.
| Чорна Марина
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
Дякуємо!!!
| Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області
| Гринюк Леся Олександрівна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
| -
| -
| -
| -
|
|
|
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр
| клас
| кількість балів
| 1.
| Бурдейний Олександр
|
|
|
| 2.
| Гетманчук Олександр
|
|
|
| 3.
| Гончарук Валентин
|
|
|
| 4.
| Ігнатьєв Павло
|
|
|
| 5.
| Поліщук В’ячеслав
|
|
|
| 6.
| Потапенко Костянтин
|
|
|
| 7.
| Ємець Дмитро
|
|
|
| 8.
| Романенко Дмитро
|
|
|
| 9.
| Самбір Євген
|
|
|
| 10.
| Городницький Михайло
|
|
|
| 11.
| Гулеватий Вадим
|
|
|
| 12.
| Гуменюк Олександр
|
|
|
| 13.
| Качуровський Максим
|
|
|
| 14.
| Лиськов Дмитро
|
|
|
| 15.
| Любенчук Олександр
|
|
|
| 16.
| Масловський Вадим
|
|
|
| 17.
| Мельничук Олександр
|
|
|
| 18.
| Нахтман Євген
|
|
|
| 19.
| Олійник Богдан
|
|
|
| 20.
| Пилипчук Мирослав
|
|
|
| 21.
| Пилявець Сергій
|
|
|
| 22.
| Поддубний Владислав
|
|
|
| 23.
| Середа Ілля
|
|
|
| 24.
| Сідліцький Олександр
|
|
|
| 25.
| Старинець Віктор
|
|
|
| 26.
| Сторожук Юрій
|
|
|
| 27.
| Федаш Вадим
|
|
|
| 28.
| Шестаков Владислав
|
|
|
| 29.
| Бровко Валентин
|
|
|
| 30.
| Ганжуга Олег
|
|
|
| 31.
| Гумінський Віктор
|
|
|
| 32.
| Жарковський Артур
|
|
|
| 33.
| Колюда Богдан
|
|
|
| 34.
| Мартинюк Олександр
|
|
|
| 35.
| Мізерний Антон
|
|
|
| 36.
| Поліщук Вадим
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| Кам'янець-Подільська школа-інтернат І-ІІІ ступенів Хмельницької області
| Флерчук Інна Арсенівна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
|
|
|
|
|
| -
| -
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр
| клас
| кількість балів
| 1.
| Білик Марія-Катерина
|
|
|
| 2.
| Серафимович Максим
|
|
|
| 3.
| Ткаченко Артур
|
|
|
| 4.
| Сташкевич Олександр
|
|
|
| 5.
| Райтаровська Катерина
|
|
|
| 6.
| Власенко Павло
|
|
|
| 7.
| Цимбалюк Олег
|
|
|
| 8.
| Галишич Софія
|
|
|
| 9.
| Тронович Олена
|
|
|
| 10.
| Левковський Данило
|
|
|
| 11.
| Ткачук Максим
|
|
|
| 12.
| Яшина Дар’я
|
|
|
| 13.
| Гіль Богдан
|
|
|
| 14.
| Кисельов В’ячеслав
|
|
|
| 15.
| Плюта Данило
|
|
|
| 16.
| Кармалюк Андрій
|
|
|
| 17.
| Ковальчук Ілля
|
|
|
| 18.
| Бойко Яна
|
|
|
| 19.
| Гаврилуца Едуард
|
|
|
| 20.
| Зінькевич Юрій
|
|
|
| 21.
| Костецький Андрій
|
|
| 71 копія
| 22.
| Райтаровський Іван
|
|
|
| 23.
| Савіцький Віталій
|
|
|
| 24.
| Тетянюк Катерина
|
|
|
| 25.
| Надольська Аліна
|
|
|
| 26.
| Третяк Юлія
|
|
|
| 27.
| Третяк Валерія
|
|
|
| 28.
| Кузик Юлія
|
|
|
| 29.
| Лисак Богдан
|
|
|
| 30.
| Стельмащук Єлизавета
|
|
|
| 31.
| Семенов Дмитро
|
|
|
| 32.
| Микитюк Юлія
|
|
|
| 33.
| Левчунь Лідія
|
|
| 86 копія
| 34.
| Клімичев Микола
|
|
|
| 35.
| Дунаєва Олена
|
|
|
| 36.
| Мельник Іванна
|
|
|
| 37.
| Мельник Марія
|
|
| 90 копія
| 38.
| Білінська Олена
|
|
|
| 39.
| Балан Артем
|
|
|
| 40.
| Бурса Олександр
|
|
|
| 41.
| Тимовський Владислав
|
|
|
| 42.
| Гурман Андрій
|
|
|
| 43.
| Лукановський Дмитро
|
|
|
| 44.
| Мандзюк Тетяна
|
|
|
| 45.
| Кирилюк Костянтин
|
|
|
| 46.
| Жарчук Вікторія
|
|
|
| 47.
| Жарчук Віталіна
|
|
|
| 48.
| Продан Владислав
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
М.Нетішин
| Нетішинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№1 м. Нетішина Хмельницької області
| Комарецька Галина Євгеніївна
| Класи
|
|
|
|
|
|
|
| Разом
| Кіл-сть учнів
| -
|
|
|
|
|
|
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр регіону
| клас
| кількість балів
| 1.
| Лукашук Тарас
|
|
|
| 2.
| Кратюк Михайло
|
|
|
| 3.
| Чернишева Аліна
|
|
|
| 4.
| Третяков Андрій
|
|
|
| 5.
| Шевчук Інна
|
|
|
| 6.
| Левчук Марина
|
|
|
| 7.
| Котов Євгеній
|
|
|
| 8.
| Павлюк Вікторія
|
|
|
| 9.
| Савіцька Світлана
|
|
|
| 10.
| Тетерчук Анастасія
|
|
|
| 11.
| Тітов Вадим
|
|
|
| 12.
| Ярмолюк Аліна
|
|
|
| 13.
| Комарецька Анастасія
|
|
|
| 14.
| Піддубняк Володимир
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| Нетішинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 м. Нетішина Хмельницької області
| Комарецька Галина Євгеніївна
| Класи
|
|
|
|
|
|
|
| Разом
| Кіл-сть учнів
| -
|
|
| -
| -
| -
|
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр регіону
| клас
| кількість балів
| 1.
| Уляницька Олександра
|
|
|
| 2.
| Балагур Юліана
|
|
|
| 3.
| Федорчук Дмитро
|
|
|
| 4.
| Очеретний Сергій
|
|
|
| 5.
| Медведєв Михайло
|
|
|
| 6.
| Василів Богдан
|
|
|
| 7.
| Касіяненко Ярослав
|
|
|
| 8.
| Музиченко Софія
|
|
|
| 9.
| Гузов Анатолій
|
|
|
| 10.
| Биханова Єлизавета
|
|
|
| 11.
| Кулай Іван
|
|
|
| 12.
| Карпієць Мирослав
|
|
|
| 13.
| Половко Олександр
|
|
|
| 14.
| Піддубняк Андрій
|
|
|
| 15.
| Пущик Оксана
|
|
|
| 16.
| Рой Владислав
|
|
|
| 17.
| Трощук Олександр
|
|
|
| 18.
| Форсюк Надія
|
|
|
| 19.
| Хвещук Захар
|
|
|
| 20.
| Яшан Ольга
|
|
|
| 21.
| Чайковський Назар
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
М. Славута
| ЗОШ I-III ступенів №1
м. Славута Хмельницької обл.
| Стасюк Олександр Анатолійович
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
|
|
|
|
|
|
|
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр регіону
| клас
| кількість балів
| 1.
| Кабарчук Михайло
|
|
|
| 2.
| Мазурик Денис
|
|
|
| 3.
| Самойлюк Катерина
|
|
|
| 4.
| Нечипорук Владислава
|
|
|
| 5.
| Деркач Андрій
|
|
|
| 6.
| Хавронюк Сергій
|
|
|
| 7.
| Рацун Ангеліна
|
|
|
| 8.
| Фелонюк Каріна
|
|
|
| 9.
| Макаров Кирило
|
|
|
| 10.
| Собіщанський Кіріл
|
|
|
| 11.
| Ляшок Тетяна
|
|
|
| 12.
| Климчук Марія
|
|
|
| 13.
| Басюк Анастасія
|
|
|
| 14.
| Сверидюк Богдан
|
|
|
| 15.
| Ткачук Вероніка
|
|
|
| 16.
| Шахнюк Едуард
|
|
|
| 17.
| Швайдецька Марина
|
|
|
| 18.
| Поведюк Олена
|
|
|
| 19.
| Бенещук Анна
|
|
|
| 20.
| Войтюк Анна
|
|
|
| 21.
| Єніна Вікторія
|
|
|
| 22.
| Мельничук Анастасія
|
|
|
| 23.
| Кульбіда Юлія
|
|
|
| 24.
| Герасимчук Даша
|
|
|
| 25.
| Рибніков Марк
|
|
|
| 26.
| Багрійчук Олександр
|
|
|
| 27.
| Терентьєв Дмитро
|
|
|
| 28.
| Устенко Дмитро
|
|
|
| 29.
| Степанюк Василь
|
|
|
| 30.
| Іванов Дмитро
|
|
|
| 31.
| Оксюта Максим
|
|
|
| 32.
| Холодна Анастасія
|
|
|
| 33.
| Куліш Юлія
|
|
|
| 34.
| Козелець Олена
|
|
|
| 35.
| Котвіцький Віталій
|
|
|
| 36.
| Келюх Владислав
|
|
|
| 37.
| Япринцев Володимир
|
|
|
| 38.
| Блага Ангеліна
|
|
|
| 39.
| Косар Жанна
|
|
|
| 40.
| Дадонова Анна
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
м. Славута Хмельницької обл.
| Коробчук Людмила Миколаївна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
| -
| -
| -
|
|
| -
| -
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр регіону
| клас
| кількість балів
| 1.
| Колосінська Аліна
|
|
| 62 копія
| 2.
| Пілюта Олег
|
|
|
| 3.
| Голуб Ірина
|
|
|
| 4.
| Курельчук Анна
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Славута Хмельницької обл.
| Ковальчук
Аліна Сергіївна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
|
|
|
|
|
|
|
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр регіону
| клас
| кількість балів
| 1.
| Рудик Тетяна
|
|
|
| 2.
| Іванова Діана
|
|
|
| 3.
| Семенюк Іванна
|
|
|
| 4.
| Миронюк Лідія
|
|
|
| 5.
| Кузнєцова Ангеліна
|
|
|
| 6.
| Захаренко Марина
|
|
|
| 7.
| Рожик Назарій
|
|
|
| 8.
| Тихонець Вадим
|
|
|
| 9.
| Гедзюк Андрій
|
|
|
| 10.
| Кучинська Ольга
|
|
|
| 11.
| Скоропляс Юлія
|
|
|
| 12.
| Стефанова Наталія
|
|
|
| 13.
| Якимчук Вікторія
|
|
|
| 14.
| Канюк Роман
|
|
|
| 15.
| Ковальська Марина
|
|
|
| 16.
| Кравчук Анастасія
|
|
|
| 17.
| Зубарець Ірина
|
|
|
| 18.
| Мельник Сергій
|
|
|
| 19.
| Прокопчук Ольга
|
|
|
| 20.
| Соколець Олександр
|
|
|
| 21.
| Войтюк Артем
|
|
|
| 22.
| Додиченко Вікторія
|
|
|
| 23.
| Демчук Ірина
|
|
|
| 24.
| Ковальчук Ольга
|
|
|
| 25.
| Нечипорук Дарія
|
|
|
| 26.
| Соколець Тетяна
|
|
|
| 27.
| Юзик Богдан
|
|
|
| 28.
| Заремба Анна
|
|
|
| 29.
| Янісевич Андрій
|
|
|
| 30.
| Кухарчук Юрій
|
|
|
| 31.
| Гедзюк Вікторія
|
|
|
| 32.
| Орлова Ольга
|
|
|
| 33.
| Синиця Наталія
|
|
|
| 34.
| Калько Юлія
|
|
|
| 35.
| Юрчук Віта
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| ЗОШ І-ІІІ ступенів №6
м. Славута Хмельницької обл.
| Ковальчук Аліна Сергіївна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
| -
| -
| -
|
|
| -
| -
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр регіону
| клас
| кількість балів
| 1.
| Дричик Марія
|
|
|
| 2.
| Горянов Олександр
|
|
|
| 3.
| Гуменюк Ангеліна
|
|
|
| 4.
| Токар Ян
|
|
|
| 5.
| Семенюк Тетяна
|
|
|
| 6.
| Цикалюк Захарій
|
|
|
| 7.
| Яценюк Валерій
|
|
|
| 8.
| Кознюк Олександр
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 м. Славута Хмельницької обл.
| Отовчець Катерина Павлівна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
|
|
| -
|
| -
|
| -
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр регіону
| клас
| кількість балів
| 1.
| Мазур Дмитро Ігорович
|
|
|
| 2.
| Дзюба Артем Вікторович
|
|
|
| 3.
| Красноголовець Владислав Володимир.
|
|
|
| 4.
| Мельник Софія Олександрівна
|
|
|
| 5.
| Талько Ярослав Юрійович
|
|
|
| 6.
| Ясенчук Володимир Олександрович
|
|
|
| 7.
| Левін Микола Олександрович
|
|
|
| 8.
| Поліщук Вікторія Вадимівна
|
|
|
| 9.
| Пуц Каріна Вікторівна
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
| НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»
м. Славута Хмельницької обл.
| Труфанова Ольга Іванівна
| Класи
| 5 кл
| 6 кл
| 7 кл
| 8 кл
| 9 кл
| 10 кл
| 11 кл
| Разом
| Кіл-сть учнів
|
|
|
|
|
|
|
|
| № з/п
| Прізвище, ім’я учасника
| шифр регіону
| клас
| кількість балів
| 1.
| Богуцький Антон
|
|
|
| 2.
| Вахітов Ренат
|
|
|
| 3.
| Дикун Назар
|
|
|
| 4.
| Дячук Андрій
|
|
|
| 5.
| Зелінський Юрій
|
|
|
| 6.
| Калюжний Дмитро
|
|
|
| 7.
| Кедрун Яна
|
|
|
| 8.
| Конечна Софія
|
|
|
| 9.
| Косік Діана
|
|
|
| 10.
| Лутчина Анастасія
|
|
|
| 11.
| Метельська Ольга
|
|
|
| 12.
| Рабченюк Данило
|
|
|
| 13.
| Федорчук Ілля
|
|
|
| 14.
| Підгородецька Анастасія
|
|
|
| 15.
| Кравчук Анна
|
|
|
| 16.
| Ішмуратов Нікіта
|
|
|
| 17.
| Данильчук Вадим
|
|
|
| 18.
| Васільєва Софія
|
|
|
| 19.
| Мелашенко Тетяна
|
|
|
| 20.
| Гричун Марина
|
|
|
| 21.
| Кірюшова Людмила
|
|
|
| 22.
| Гончаренко Анастасія
|
|
|
| 23.
| Шкляр Вадим
|
|
|
| 24.
| Дмитришин Владислав
|
|
|
| 25.
| Басюк Анна
|
|
|
| 26.
| Ситняк Вікторія
|
|
|
| 27.
| Мороз Юлія
|
|
|
| 28.
| Ситарук Михайло
|
|
|
| 29.
| Дячук Владислав
|
|
|
| 30.
| Могирчук Олександра
|
|
|
| 31.
| Опанасюк Володимир
|
|
|
| 32.
| Бабенко Андрій
|
|
|
| 33.
| Ляшенко Тетяна
|
|
|
| 34.
| Іванюк Єлизавета
|
|
|
| 35.
| Арутюнян Ліза
|
|
|
| 36.
| Зайонц Поліна
|
|
|
| 37.
| Небжицький Назар
|
|
|
| 38.
| Самчук Владислав
|
|
|
| 39.
| Жилюк Ярослав
|
|
|
| 40.
| Леонтюк Артем
|
|
|
| 41.
| Власюк Юлія
|
|
|
| 42.
| Білокур Наталія
|
|
|
| 43.
| Мелашенко Катерина
|
|
|
| 44.
| Кирильчук Юлія
|
|
|
| 45.
| Татарчук Аліна
|
|
|
| 46.
| Конечна Дарія
|
|
|
| 47.
| Щеглова Юлія
|
|
|
| 48.
| Пилипей Аліна
|
|
|
| 49.
| Мох Ольга
|
|
|
| 50.
| Чернецький Олександр
|
|
|
| 51.
| Ребіцький Максим
|
|
|
| 52.
| Сальнікова Марина
|
|
|
| 53.
| Коритний Антон
|
|
|
| 54.
| Ковба Дарія
|
|
|
| 55.
| Хонда Юлія
|
|
|
| 56.
| Гедз Анастасія
|
|
|
| 57.
| Ящура Вікторія
|
|
|
| 58.
| Пізнюр Ольга
|
|
|
| 59.
| Гіжицький Артем
|
|
|
| 60.
| Катериненко Олександра
|
|
|
| 61.
| Кучеренко Сергій
|
|
|
| | | | | | | | | | | | | | |
©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.
|