Здавалка
Главная | Обратная связь

Діагностика хірургічних захворювань”.



Мета: - оволодіти методикою оформлення й ведення історій хвороб;

- вивчити необхідний мінімальний обсяг лабораторних та інших методів обстеження.

 

Студент повинен знати:

- організацію та послідовність проведення діагностики обстеження;

- підготовку хворих до спеціальних досліджень;

- участь медсестри в обстеженні хворих та оформленні відповідної документації.

 

Студент повинен вміти:

- оцінювати результати лабораторних та інших методів обстеження хворих;

- проводити аналіз медичних карток стаціонарних хворих.

 

Вивчити практичні навички:

1. обстеження хворого та діагностика хірургічних захворювань;

2. заповнення медичної карти амбулаторного та стаціонарного хворого.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- оцінка стану хворого та догляду за хворими;

- оформлення щоденників.

 

Самостійна робота:

- складання плану обстеження хворих;

- контроль теорії.

 

Домашнє завдання: „Догляд за хворими в передопераційному періоді”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

Дата:

 

Висновок:

 

Викладач:

№7

 

Тема: „Догляд за хворими в передопераційному періоді”.

Мета: - ознайомитись з діяльністю м/с в передопераційному періоді;

- навчитись виявляти проблеми пацієнтів, які виникають в передопераційному періоді;

- навчитись надавати медичну допомогу та виконувати догляд за хворими в передопераційному періоді

 

Студент повинен знати:

- поняття про передопераційний період;

- зміни в організмі хворого, пов’язані з хірургічною травмою.

 

Студент повинен вміти:

- транспортувати хворих в операційну;

- проводити премедікацію (на муляжі).

 

Вивчити практичні навички:

1. підготовка хворого до планової операції;

2. підготовка хворого до ургентної операції.

3. проведення премедікації;

4. транспортування хворого в операційну;

5. оцінка даних та лабораторних та додаткових методів обстеження;

6. проведення проб на чутливість до новокаїну та інших лікарських

засобів.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- рішення ситуаційних задач;

- оцінка стану хворого та складання плану догляду;

- відпрацьовування навиків;

- оформлення щоденників.

 

Самостійна робота:

- складання плану обстеження хворих;

- контроль теорії.

 

Домашнє завдання: „Особливості підготовки до операцій дітей, людей

похилого віку, тощо”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

Дата:

 

Висновок:

Викладач:

№8

 

Тема: „Особливості підготовки до операцій дітей, людей похилого віку, тощо”.

Мета: - ознайомитись з особливостями підготовки до операцій дітей, людей похилого віку.

 

Студент повинен знати:

- мету передопераційної підготовки нервової, серцево-судинної системи, органів дихання, травного каналу у людей похилого віку та дітей.

 

Студент повинен вміти:

- участь у підготовці тематичних хворих до операцій.

 

Вивчити практичні навички:

1. постановка очисної клізми;

2. відсмоктування кишкового вмісту.

3. гоління операційного поля.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- рішення ситуаційних задач.

 

Самостійна робота:

- відпрацьовування практичних навичок.

 

Домашнє завдання: „Догляд за хворими в післяопераційному періоді”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

Дата:

 

Висновок:

Викладач:

№9

 

Тема: „Догляд за хворими в післяопераційному періоді”.

Мета: - ознайомитись з післяопераційними ускладненнями;

- ознайомитись з організацією роботи та гігієнічним режимом у відділенні реанімації.

 

Студент повинен знати:

- порушення функцій життєво важливих органів і процесів обміну після операції;

- можливі ускладнення в ділянці рани й дренажів;

- післяопераційний режим, дієту, лікувальну фізкультуру.

 

Студент повинен вміти:

- проводити клінічний та монітор ний нагляд за хворим;

- оцінювати загальний стан хворого.

 

Вивчити практичні навички:

1. догляд за хворими в післяопераційному періоді;

2. виявлення та участь у ліквідації ускладнень;

3. складання режиму, дієти, ЛФК для хворих у відділенні інтенсивної

терапії.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- рішення ситуаційних задач;

- оформлення щоденників.

 

Самостійна робота:

- складання плану обстеження хворих;

- контроль теорії.

 

Домашнє завдання: „Роль медичної сестри в профілактиці ускладнень після

операції”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

Дата:

 

Висновок:

Викладач:

№10

 

Тема: „Роль медичної сестри в профілактиці ускладнень після операції”.

Мета: - ознайомитись з післяопераційними ускладненнями.

 

Студент повинен знати:

- післяопераційні ускладнення, їхня профілактика і усунення;

- психічні та невротичні розлади;

- порушення ССС, дихання, травного каналу, сечовиділення.

 

Студент повинен вміти:

- проводити лабораторний та функціонально-діагностичний контроль за станом хворого;

- вести документацію ВРТ.

 

Вивчити практичні навички:

1. догляд за хворими в післяопераційному періоді;

2. виявлення та участь у ліквідації ускладнень у післяопераційному

періоді;

3. виконання призначень лікаря;

4. складання режиму, дієти, ЛФК для хворих у ВРТ;

5.ведення документації.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- відпрацьовування практичних навиків.

 

Самостійна робота:

- складання плану догляду за післяопераційними хворими;

- оформлення щоденників.

 

Домашнє завдання: „Контрольний модуль №2”.

 

 

Дата:

 

 

Висновок:

 

 

Викладач:

№11







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.