Здавалка
Главная | Обратная связь

Пошкодженнями прямої кишки”.



Мета: - навчитись виявляти м/с проблеми пацієнтів з захворюваннями та

пошкодженнями прямої кишки.

 

Студент повинен знати:

- методи дослідження прямої кишки;

- ушкодження прямої кишки;

- загальні захворювання прямої кишки та навколопрямокишкової клітковини, гострий проктит, гострий парапроктит, геморой;

- пухлини товстої та прямої кишки, діагностика, лікування.

Студент повинен вміти:

- аналізувати перебіг хвороби в пацієнтів із захворюваннями прямої та товстої кишок.

 

Вивчити практичні навички:

1. догляд за хворими;

2. підготовка хворих до проведення ректороманоскопії, іригоскопії,

колоноскопії;

3. підготовка ректороманоскопа до обстеження;

4. догляд за хворими із сигмо- та цекостомами.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- рішення ситуаційних задач;

- оформлення щоденників.

 

Самостійна робота:

- контроль теорії;

- складання плану догляду за пацієнтами за умовами задач.

 

Домашнє завдання: „Догляд за хворими з травмами сечостатевої системи”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

 

Дата:

Висновок:

 

Викладач:

 

№2

 

Тема: „Догляд за хворими з травмами сечостатевої системи”.

Мета: - навчитись виявляти м/с проблеми та надавати ПМД пацієнтам з

травмами сечостатевої системи.

 

Студент повинен знати:

- особливості дослідження сечових й статевих органів (мануальні, інструментальні, спеціальні та лабораторні);

- ушкодження органів сечової і статевої систем – нирок, сечовоо міхура, сечівника (уретри).

Студент повинен вміти:

- надавати ПМД на до госпітальному етапі в разі будь-якого ушкодження сечостатевої системи.

 

Вивчити практичні навички:

1. ПМД в разі закритих і відкритих ушкоджень нирок, сечових шляхів та

статевих органів.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- рішення ситуаційних задач.

 

Самостійна робота:

- контроль теорії;

- складання плану догляду за пацієнтами за умовами задач;

- оформлення щоденників.

 

Домашнє завдання: „Догляд за хворими з захворюваннями сечостатевої

системи”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

 

Дата:

Висновок:

 

Викладач:

 

№3

 

Тема: „Догляд за хворими з захворюваннями сечостатевої системи”.

Мета: - ознайомитись з інструментальними та спеціальними методами дослідження урологічних хворих.

 

Студент повинен знати:

- гнійно-запальні захворювання нирок і сечового міхура: пієліт, пієлонефрит, піонефроз, гідронефроз, цестит;

- сечокам’яна хвороба (клініка, діагностика та лікування);

- захворювання передміхурової залози;

- пухлини нирок , сечового міхура, передміхурової залози;

- захворювання яєчок та статевого члена.

Студент повинен вміти:

- обстеження хворих та обговорення тактики у випадку урологічної патології;

- підготовка хворих до орографії, пієлографії, УЗД.

 

Вивчити практичні навички:

1. ПМД в разі ускладнень сечокам’яної хвороби;

2. ПМД у випадку гострої затримки сечі;

3. догляд за цистостомою.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- рішення ситуаційних задач;

- відпрацьовування навиків.

 

Самостійна робота:

- контроль теорії;

- складання сестринської історії хвороби.

 

Домашнє завдання: „Догляд за хворими з хірургічними захворюваннями

хребта та тазу”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

 

Дата:

Висновок:

 

 

Викладач:

№4

 

Тема: „Догляд за хворими з хірургічними захворюваннями хребта та

Тазу”.

Мета: - навчитись виявляти та аналізувати проблеми пацієнтів з

захворюваннями хребта та тазу.

 

Студент повинен знати:

- методи дослідження хребта;

- синдром тривалого роздавлювання: клініка, розвиток процесу.

Студент повинен вміти:

- аналізувати хвороби у пацієнтів з ушкодженнями хребта та тазу;

- проводити транспортну іммобілізацію в кожному окремому випадку.

 

Вивчити практичні навички:

1. догляд за хворими;

2. ПМД в разі ушкодження хребта, спинного мозку і таза.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- рішення ситуаційних задач.

 

Самостійна робота:

- контроль теорії;

- відпрацьовування навиків;

- складання плану догляду за хворими.

 

Домашнє завдання: „Догляд за хворими з пошкодженнями хребта та тазу”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

 

Дата:

Висновок:

 

Викладач:

 

№5

 

Тема: „Догляд за хворими з пошкодженнями хребта та тазу”.

Мета: - навчитись надавати ПМД хворим з пошкодженнями хребта та тазу.

 

Студент повинен знати:

- роботу в травматологічному відділенні;

- ушкодження таза та тазових органів.

Студент повинен вміти:

- роль медичної сестри в діагностиці, лікуванні й догляді за хворими в умовах стаціонару.

 

Вивчити практичні навички:

1. транспортна та лікувальна іммобілізація;

2. виконання лікарських призначень;

3. ПМД в разі ушкодження хребта, спинного мозку і таза.

 

Хід заняття:

- рішення ситуаційних задач;

- складання плану догляду за хворими.

 

Самостійна робота:

- контроль теорії;

- оформлення щоденників.

 

Домашнє завдання: „Догляд за хворими з хірургічними захворюваннями

кінцівок”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

 

Дата:

Висновок:

 

Викладач:

 

 

№6

 

Тема: „Догляд за хворими з хірургічними захворюваннями кінцівок”.

Мета: - ознайомитись з хірургічними захворюваннями кінцівок; навчитись

виявляти м/с проблеми пацієнтів з хірургічними захворюваннями кінцівок.

Студент повинен знати:

- гнійні захворювання пальців: кисті панарицій;

- облітеруючий ендартеріїт;

- облітеруючий артеріосклероз;

- хвороба Рейна;

- варикозне розширення вен, тромбофлебіт і флеботромбоз.

Студент повинен вміти:

- аналізувати перебіг захворювання;

- приймати участь у проведенні спеціальних методів дослідження тематичних хворих;

- доглядати за хворими після операцій на судинах.

 

Вивчити практичні навички:

1. накладання еластичного бинта на нижні кінцівки;

2. визначення прохідності глибоких вен нижніх кінцівок;

3. догляд за хворими;

4. виявлення пульсації на артеріях нижніх кінцівок.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- відпрацьовування практичних навиків;

- складання плану догляду за пацієнтом.

 

Самостійна робота:

- контроль теорії;

- оформлення щоденників.

 

Домашнє завдання: „Догляд за хворими з травмами кінцівок”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

 

Дата:

Висновок:

 

 

Викладач:

№7

 

Тема: „Догляд за хворими з травмами кінцівок”.

Мета: - навчитись надавати ПМД та доглядати за хворими з травмами

кінцівок.

 

Студент повинен знати:

- вивихи й переломи верхніх і нижніх кінцівок (клініка, діагностика. лікування).

Студент повинен вміти:

- проводити транспортну іммобілізацію при травмах кінцівок.

 

Вивчити практичні навички:

1. догляд за хворими;

2. накладання еластичного бинта на нижні кінцівки;

3. виявлення пульсації на артеріях нижніх кінцівок.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- рішення ситуаційних задач;

- оформлення щоденників.

 

Самостійна робота:

- контроль теорії;

- відпрацьовування навиків.

 

Домашнє завдання: „Догляд за хворими з пошкодженнями хребта та тазу”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

Дата:

Висновок:

 

Викладач:

№8

Практичне заняття







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.