На території парку зареєстровані інші рідкісні види хребетних тварин, які не входять до наведених вище двох груп, а саме:
а) рідкісні гніздові види птахів (види, які достовірно гніздяться та види, що зареєстровані у гніздовий період, але їх гніздування не доведене): пірникоза сірощока Podiceps grisegena (Boddaert, 1783), плиска жовтоголова Motacilla citreola Pallas, 1776 (достовірно гніздиться), мартин малий Larus minutus Pallas, 1766, вівчарик зелений;
б) рідкісні негніздові види птахів (пролітні та залітні): гагара червоношия, чепура мала Egretta garzetta (Linnaeus, 1766), лебідь-кликун, шилохвіст Anas acuta Linnaeus, 1758 (у недавньому минулому гніздився), чернь морська Aythya marila (Linnaeus, 1761), синьга, турпан, сивка морська Pluvialis squatarola (Linnaeus, 1758), плавунець круглодзьобий Phalaropus lobatus (Linnaeus, 1758), побережник білохвостий Calidris temminckii (Leisler, 1812), поморник короткохвостий Stercorarius parasiticus (Linnaeus, 1758), щеврик польовий, чечітка гірська Acanthis flavirostris (Linnaeus, 1758), чечітка біла, вівсянка-крихітка.
Рідкісні види тварин, занесені до Червоної книги України, списку регіонально рідкісних видів, додатків міжнародних конвенцій, ЄЧC, списку МСОП
Назва групи, класу, ряду, родини, виду
| Червона книга України, категорія
| Регіональний червоний список
| Бернська конвенція, додаток
| Боннська конвенція, додаток
| СІТЕС, додаток
| Європ. Червоний список, категорія
| Червоний список МСОП, категорія
|
Латинська
|
Українська
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Invertebrata
| Безхребетні тварини
|
|
|
|
|
|
|
|
Insecta
| Клас Комахи
|
|
|
|
|
|
|
|
Odonata
| Ряд Бабки
|
|
|
|
|
|
|
|
Lestidae
| Родина Лютки
|
|
|
|
|
|
|
|
Sympecta paedisca Brauer, 1882
| Лютка Брауера
|
|
| II
|
|
| *
|
|
Aeschnidae
| Родина Коромисла
|
|
|
|
|
|
|
|
Anax imperator Leach, 1815
| Дозорець-імператор
| вразливий
|
|
|
|
|
|
|
Brachytron pratense Müller, 1764
| Коромисло лучне
|
|
|
|
|
| I
|
|
Aeshna viridis Eversmann, 1836
| Коромисло зелене
|
|
| II
|
|
| I
|
|
Libellulidae
| Родина Бабки справжні
|
|
|
|
|
|
|
|
Leucorrhinia pectoralis Charpentier, 1825
| Бабка болотяна
|
| +
| ІІ
|
|
| *
|
|
Coloptera
| Ряд Жуки
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucanidae
| Родина Рогачі
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucanus cervus Linnaeus, 1758
| Жук-олень
| рідкісний
|
| ІІІ
|
|
|
|
|
Cerambycidae
| Родина Вусачі
|
|
|
|
|
|
|
|
Aromia moschata (Linnaeus, 1758)
| Вусач мускусний
| вразливий
|
|
|
|
|
|
|
Lepidoptera
| Ряд Лускокрилі
|
|
|
|
|
|
|
|
Papilionidae
| Родина Косатці
|
|
|
|
|
|
|
|
Papilio machaon Linnaeus, 1758
| Махаон
| впазливий
|
|
|
|
|
|
|
Parnassius mnemosyne (Linnaeus, 1758)
| Мнемозина
| вразливий
|
| ІІ
|
|
| *
|
|
Lycaenidae
| Родина Синявці
|
|
|
|
|
|
|
|
Lycaena dispar ([Haworth], 1802)
| Дукачик непарний
|
| +
| II
|
|
| E
| LR
|
Maculinea arion (Linnaeus, 1758)
| Синявець Аріон
|
| +
| II
|
|
| V
| LR
|
Nymphalidae
| Родина Сонцевики
|
|
|
|
|
|
|
|
Limenitis populi (Linnaeus, 1758)
| Стрічкарка тополева
| враздивий
|
|
|
|
|
|
|
Apatura iris (Linnaeus, 1758)
| Райдужниця велика
| вразливий
|
|
|
|
|
|
|
Euphydryas maturna (Linnaeus, 1758)
| Рябець великий
|
|
| ІІ
|
|
| Е
| DD
|
Euphydryas aurinia (Rottermburg, 1775)
| Рябець Авринія
|
|
| ІІ
|
|
|
|
|
Noctuidae
| Родина Совки
|
|
|
|
|
|
|
|
Catоcala sponsa (Linnaeus, 1767)
| Стрічкарка малинова
| вразливий
|
|
|
|
|
|
|
Catocala fraxini (Linnaeus, 1758)
| Стрічкарка блакитна
| рідкісний
|
|
|
|
|
|
|
Pericallia matronula (Linnaeus, 1758)
| Ведмедиця велика
| вразливий
|
|
|
|
|
|
|
Callimorpha dominula (Linnaeus, 1758)
| Ведмедиця-господиня
| вразливий
|
|
|
|
|
|
|
Hymenoptera
| Ряд Перетинчастокрилі
|
|
|
|
|
|
|
|
Anthophoridae
| Родина Антофориди
|
|
|
|
|
|
|
|
Xylocopa valga Gerstaecker, 1872
| Ксилокопа звичайна
| рідкісний
|
|
|
|
|
|
|
Apidae
| Родина Cправжні бджоли
|
|
|
|
|
|
|
|
Bombus muscorum (Fabricius, 1775)
| Джміль моховий
| рідкісний
|
|
|
|
|
|
|
Formicidae
| Родина Мурашки
|
|
|
|
|
|
|
|
Formica polyctena
| Мурашка мала лісова
|
|
|
|
|
|
| LR
|
Vertebrata
| Хребетні тварини
|
|
|
|
|
|
|
|
Cyclostomata
| Клас Круглороті
|
|
|
|
|
|
|
|
Petromyzoniformes
| Ряд Міногоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Petromyzonidae
| Родина Міногові
|
|
|
|
|
|
|
|
Eudontomyzon mariae (Berg, 1831)
| Мінога українська
| зникаючий
|
| III
|
|
| V
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osteichtyes
| Клас Кісткові риби
|
|
|
|
|
|
|
|
Cypriniformes
| Ряд Коропоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Cyprinidae
| Родина Коропові
|
|
|
|
|
|
|
|
Leuciscus leuciscus (Linnaeus, 1758)
| Ялець звичайний
| вразливий
| +
|
|
|
|
|
|
Leucaspius delineatus (Heckel, 1843)
| Малявка
|
|
| ІІІ
|
|
|
|
|
Pelecus cultratus (Linnaeus, 1758)
| Чехоня
|
|
| ІІІ
|
|
|
|
|
Rhodeus sericeus (Pallas, 1776)
| Гірчак
|
|
| ІІІ
|
|
|
| LR
|
Carassius carassius (Linnaeus, 1758)
| Карась золотий
| вразливий
|
|
|
|
|
|
|
Cyprinus carpio Linnaeus, 1758
| Сазан
|
|
|
|
|
|
| Vu
|
Cobitidae
| Родина В’юнові
|
|
|
|
|
|
|
|
Cobitis taenia (Linnaeus, 1758)
| Щипівка звичайний
|
| +
| ІІІ
|
|
|
|
|
Misgurnus fossilis (Linnaeus, 1758)
| В’юн
|
|
| ІІІ
|
|
|
|
|
Siluriformes
| Ряд Сомоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Siluridae
| Родина Сомові
|
|
|
|
|
|
|
|
Silurus glanis Linnaeus, 1758
| Сом звичайний
|
|
| ІІІ
|
|
|
|
|
Gadiformes
| Ряд Тріскоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Gadidae
| Родина Тріскові
|
|
|
|
|
|
|
|
Lota lota (Linnaeus, 1758)
| Минь річковий
| вразливий
|
|
|
|
|
|
|
Amphibia
| Клас Земноводні
|
|
|
|
|
|
|
|
Caudata
| Ряд Хвостаті земноводні
|
|
|
|
|
|
|
|
Salamandridae
| Родина Саламандрові
|
|
|
|
|
|
|
|
Lissotriton vulgaris (Linnaeus, 1758)
| Тритон звичайний
|
| +
| ІІІ
|
|
|
|
|
Triturus cristatus (Laurenti, 1768)
| Тритон гребенястий
|
| +
| ІІ
|
|
|
|
|
Anura
| РядБезхвості земноводні
|
|
|
|
|
|
|
|
Bombinatoridae
| Родина Джерелянкові
|
|
|
|
|
|
|
|
Bombina bombina (Linnaeus, 1761)
| Джерелянка червоночерев
|
| +
| ІІ
|
|
|
|
|
Pelobatidae
| Родина Жаби-землянки
|
|
|
|
|
|
|
|
Pelobates fuscus (Laurenti, 1768)
| Землянка звичайна
|
| +
| ІІ
|
|
|
|
|
Hylidae
| Родина Райкові
|
|
|
|
|
|
|
|
Hyla arborea (Linnaeus, 1758)
| Райка звичайна
|
| +
| ІІ
|
|
|
|
|
Bufonidae
| Родина Ропухи
|
|
|
|
|
|
|
|
Bufo bufo (Linnaeus, 1758)
| Ропуха сіра
|
|
| ІІІ
|
|
|
|
|
Bufo viridis Laurenti, 1768
| Ропуха зелена
|
| +
| ІІ
|
|
|
|
|
Bufo calamita Laurenti, 1768
| Ропуха очеретяна
| вразливий
|
| ІІ
|
|
|
|
|
Ranidae
| Родина Жабові
|
|
|
|
|
|
|
|
Rana arvalis Nilsson, 1839
| Жаба гостроморда
|
|
| ІІ
|
|
|
|
|
Pelophylax ridibundus (Pallas, 1771)
| Жаба озерна
|
|
| ІІІ
|
|
|
|
|
Pelophylax lessonae (Camerano, 1882 «1881»)
| Жаба ставкова
|
|
| ІІІ
|
|
|
|
|
Reptilia
| Клас Плазуни
|
|
|
|
|
|
|
|
Testudines
| Ряд Черепахи
|
|
|
|
|
|
|
|
Emydidae
| Родина Черепахи прісн.
|
|
|
|
|
|
|
|
Emys orbicularis (Linnaeus, 1758)
| Черепаха болотяна
|
| +
| ІІ
|
| ІІ
|
| LR
|
Squamata
| Ряд Лускаті
|
|
|
|
|
|
|
|
Lacertidae
| Родина Ящіркові
|
|
|
|
|
|
|
|
Lacerta vivipara Jacquin, 1787
| Ящірка живородна
|
| +
| ІІІ
|
|
|
| LR
|
Lacerta agillis Linnaeus, 1758
| Ящірка прудка
|
|
| ІІ
|
|
|
|
|
Anguidae
| Родина Веретільницеві
|
|
|
|
|
|
|
|
Anguis fragilis Laurenti, 1768
| Веретільниця ламка
|
| +
| ІІІ
|
|
|
|
|
Colubridae
| Родина Полозові
|
|
|
|
|
|
|
|
Natrix natrix (Linnaeus, 1758)
| Вуж звичайний
|
|
| ІІІ
|
|
|
|
|
Viperidae
| Родина Гадюкові
|
|
|
|
|
|
|
|
Vipera berus Linnaeus, 1758
| Гадюка звичайна
|
|
| ІІІ
|
|
|
|
|
Aves
| Клас Птахи
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaviiformes
| Ряд Гагароподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaviidae
| Родина Гагарові
|
|
|
|
|
|
|
|
Gavia stellata (Pontoppidan, 1763)
| Гагара червоношия
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Gavia arctica (Linnaeus, 1758)
| Гагара чорношия
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Podicipediformes
| Ряд Пірникозоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Podicipedidae
| Родина Пірникозові
|
|
|
|
|
|
|
|
Podiceps ruficollis (Pallas, 1764)
| Пірникоза мала
|
|
| II
|
|
|
|
|
Podiceps nigricollis C.L.Brehm, 1831
| Пірникоза чорношия
|
|
| II
|
|
|
|
|
Podiceps grisegena (Boddaert, 1783)
| Пірникоза сірощока
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Podiceps cristatus (Linnaeus, 1758)
| Пірникоза велика
|
|
| III
|
|
|
|
|
Pelecaniformes
| Ряд Пеліканоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Phalacrocoracidae
| Родина Бакланові
|
|
|
|
|
|
|
|
Phalacrocorax carbo (Linnaeus, 1758)
| Баклан великий
|
|
| III
|
|
|
|
|
Ciconiiformes
| Ряд Лелекоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Ardeidae
| Родина Чаплеві
|
|
|
|
|
|
|
|
Botaurus stellaris (Linnaeus, 1758)
| Бугай
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Ixobrychus minutus (Linnaeus, 1766)
| Бугайчик
|
| +
| II
| II
|
|
|
|
Egretta alba (Linnaeus, 1758)
| Чепура велика
|
|
| II
|
|
|
|
|
Egretta garzetta (Linnaeus, 1766)
| Чепура мала
|
|
| II
|
|
|
|
|
Ardea cinerea Linnaeus, 1758
| Чапля сіра
|
|
| III
|
|
|
|
|
Ardea purpurea Linnaeus, 1766
| Чапля руда
|
| +
| II
| II
|
|
|
|
Ciconiidae
| Родина Лелекові
|
|
|
|
|
|
|
|
Ciconia ciconia (Linnaeus, 1758)
| Лелека білий
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Ciconia nigra (Linnaeus, 1758)
| Лелека чорний
| рідкісний
|
| II
| II
| II
|
|
|
Anseriformes
| Ряд Гусеподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Anatidae
| Родина Качкові
|
|
|
|
|
|
|
|
Rufibrenta ruficollis (Pallas, 1769)
| Казарка червоновола
| вразливий
|
| II
| I/II
| II
| К*
| En
|
Anser anser (Linnaeus, 1758)
| Гуска сіра
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Anser albifrons (Scopoli, 1769)
| Гуска білолоба
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Anser erythropus (Linnaeus, 1758)
| Гуска мала
| вразливий
|
| II
| I/II
|
|
| VU
|
Anser fabalis (Latham, 1787)
| Гуменник
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Cygnus olor (Gmelin, 1789)
| Лебідь-шипун
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Cygnus cygnus (Linnaeus, 1758)
| Лебідь- кликун
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Anas platyrhynchos Linnaeus, 1758
| Крижень
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Anas crecca Linnaeus, 1758
| Чирянка мала
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Anas strepera Linnaeus, 1758
| Нерозень
| рідкісний
|
| III
| II
|
|
|
|
Anas penelope Linnaeus, 1758
| Свищ
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Anas acuta Linnaeus, 1758
| Шилохвіст
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Anas querquedula Linnaeus, 1758
| Чирянка велика
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Anas clypeata Linnaeus, 1758
| Широконіска
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Netta rufina (Pallas, 1773)
| Чернь червонодзьоба
| рідкісний
|
| ІІ
|
|
|
|
|
Aythya ferina (Linnaeus, 1758)
| Попелюх
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Aythya fuligula (Linnaeus, 1758)
| Чернь чубата
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Aythya marila (Linnaeus, 1761)
| Чернь морська
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Bucephala clangula (Linnaeus, 1758)
| Гоголь
| рідкісний
|
| III
| II
|
|
|
|
Melanitta nigra (Linnaeus, 1758)
| Синьга
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Melanitta fusca (Linnaeus, 1758)
| Турпан
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Mergus merganser Linnaeus, 1758
| Крех великий
|
|
| III
|
|
|
|
|
Falconiiformes
| Ряд Соколоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Pandionidae
| Родина Скопові
|
|
|
|
|
|
|
|
Pandion haliaetus (Linnaeus, 1758)
| Скопа
| зникаючий
|
| II
| II
| II
|
|
|
Accipitridae
| Родина Яструбові
|
|
|
|
|
|
|
|
Pernis apivorus (Linnaeus, 1758)
| Осоїд
|
|
| II
| II
| II
|
|
|
Milvus milvus (Linnaeus, 1758)
| Шуліка рудий
| зникаючий
|
| II
| II
| II
| K*
| NT
|
Milvus migrans (Boddaert, 1783)
| Шуліка чорний
| вразливий
| +
| II
| II
| II
|
|
|
Circus cyaneus (Linnaeus, 1766)
| Лунь польовий
| рідкісний
|
| II
| II
| II
|
|
|
Circus pygargus (Linnaeus, 1758)
| Лунь лучний
| вразливий
| +
| II
| II
| II
|
|
|
Circus aeruginosus (Linnaeus, 1758)
| Лунь очеретяний
|
|
| II
| II
| II
|
|
|
Accipiter gentilis (Linnaeus, 1758)
| Яструб великий
|
|
| II
| II
| II
|
|
|
Accipiter nisus (Linnaeus, 1758)
| Яструб малий
|
|
| II
| II
| II
|
|
|
Buteo lagopus (Pontoppidan, 1763)
| Зимняк
|
| +
| II
| II
| II
|
|
|
Buteo buteo (Linnaeus, 1758)
| Канюк звичайний
|
|
| II
| II
| II
|
|
|
Circaetus gallicus (Gmelin, 1788)
| Змієїд
| рідкісний
|
| II
| II
| II
|
|
|
Hieraaetus pennatus (Gmelin, 1788)
| Орел-карлик
| рідкісний
|
| II
| II
| II
|
|
|
Aquila сlanga Pallas, 1811
| Підорлик великий
| рідкісний
|
| II
| II
| II
|
| Vu
|
Aquila pomarina C.L.Brehm, 1831
| Підорлик малий
| рідкіісний
|
| II
| II
| II
|
|
|
Aquila chrysaetos (Linnaeus, 1758)
| Беркут
| вразливий
|
| II
| II
| II
|
|
|
Haliaeetus albicilla (Linnaeus, 1758)
| Орлан-білохвіст
| рідкісний
|
| II
| I/II
| II
| R
|
|
Falconidae
| Родина Соколові
|
|
|
|
|
|
|
|
Falco subbuteo Linnaeus, 1758
| Підсоколик великий
|
|
| II
| II
| II
|
|
|
Falco columbarius Linnaeus, 1758
| Підсоколик малий
|
|
| II
| II
| II
|
|
|
Falco tinnunculus Linnaeus, 1758
| Боривітер звичайний
|
|
| II
| II
| II
|
|
|
Galliformes
| Ряд Куроподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetraonidae
| Родина Тетерукові
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyrurus tetrix (Linnaeus, 1758)
| Тетерук
| зникаючий
|
| III
|
|
|
|
|
Tetrao urogallus (Linnaeus, 1758)
| Глушець
| зникаючий
|
| III
|
|
|
|
|
Tetrastes bonasia (Linnaeus, 1758)
| Орябок
| рідкісний
|
| III
|
|
|
|
|
Phasianidae
| Родина Фазанові
|
|
|
|
|
|
|
|
Perdix perdix (Linnaeus, 1758)
| Куріпка сіра
|
| +
| III
|
|
|
|
|
Coturnix coturnix (Linnaeus, 1758)
| Перепілка
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Gruiformes
| Ряд Журавлеподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruidae
| Родина Журавлеві
|
|
|
|
|
|
|
|
Grus grus (Linnaeus, 1758)
| Журавель сірий
| II
|
| II
| II
| II
|
|
|
Rallidae
| Родина Пастушкові
|
|
|
|
|
|
|
|
Rallus aquaticus Linnaeus, 1758
| Пастушок
|
|
| III
|
|
|
|
|
Porzana porzana (Linnaeus, 1766)
| Погонич звичайний
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Porzana parva (Scopoli, 1769)
| Погонич малий
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Crex crex Linnaeus, 1758
| Деркач
|
| +
| II
| II
|
| R
| NT
|
Gallinula chloropus (Linnaeus, 1758)
| Курочка водяна
|
|
| III
|
|
|
|
|
Fulica atra Linnaeus, 1758
| Лиска
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Charadriiformes
| Ряд Сивкоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Burhinidae
| Родина Лежневі
|
|
|
|
|
|
|
|
Burhinus oedicnemus (Linnaeus, 1758)
| Лежень
| неоцінений
|
| II
| II
|
|
|
|
Charadriidae
| Родина Сивкові
|
|
|
|
|
|
|
|
Pluvialis squatarola (Linnaeus, 1758)
| Сивка морська
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Charadrius hiaticula Linnaeus, 1758
| Пісочник великий
| рідкісний
|
| II
| II
|
|
|
|
Charadrius dubius Scopoli, 1786
| Пісочник малий
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Charadrius dubius Scopoli, 1786
| Чайка
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Recurvirostridae
| Родина Чоботареві
|
|
|
|
|
|
|
|
Recurvirostra avosetta Linnaeus, 1758
| Чоботар
| рідкісний
|
| ІІ
| ІІ
|
|
|
|
Haematopodidae
| Родина Куликосорокові
|
|
|
|
|
|
|
|
Haematopus ostralegus Linnaeus, 1758
| Кулик-сорока
| вразливий
|
| III
| II
|
|
|
|
Scolopacidae
| Родина Баранцеві
|
|
|
|
|
|
|
|
Tringa ochropus Linnaeus, 1758
| Коловодник лісовий
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Tringa glareola Linnaeus, 1758
| Коловодник болотяний
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Tringa nebularia (Gunnerus, 1767)
| Коловодник великий
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Tringa totanus (Linnaeus, 1758)
| Коловодник звичайний
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Tringa erythropus (Pallas, 1764)
| Коловодник чорний
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Tringa stagnatilis (Bechstein, 1803)
| Коловодник ставковий
| зникаючий
|
| II
| II
|
|
|
|
Actitis hypoleucos (Linnaeus, 1758)
| Набережник
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Phalaropus lobatus (Linnaeus, 1758)
| Плавунець круглодзьобий
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Philomachus pugnax (Linnaeus, 1758)
| Брижач
|
| +
| III
| II
|
|
|
|
Calidris minuta (Leisler, 1812)
| Побережник малий
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Calidris temminckii (Leisler, 1812)
| Побережник білохвостий
|
|
| ІІ
| II
|
|
|
|
Calidris alpina (Linnaeus, 1758)
| Побережник чорногрудий
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Lymnocryptes minimus (Brunnich, 1764)
| Баранець малий
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Gallinago gallinago (Linnaeus, 1758)
| Баранець звичайний
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Gallinago media (Latham, 1787)
| Баранець великий
| зникаючий
| +
| II
| II
|
|
| NT
|
Scolopax rusticola Linnaeus, 1758
| Слуква
|
| +
| III
| II
|
|
|
|
Numenius arquata (Linnaeus, 1758)
| Кульон великий
| зникаючий
|
| III
| II
|
|
| NT
|
Limosa limosa (Linnaeus, 1758)
| Грицик великий
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Stercorariidae
| Родина Поморникові
|
|
|
|
|
|
|
|
Stercorarius parasiticus (Linnaeus,1758)
| Поморник короткохвост-й
|
|
| III
|
|
|
|
|
Laridae
| Родина Мартинові
|
|
|
|
|
|
|
|
Larus minutus Pallas, 1776
| Мартин малий
|
|
| III
|
|
|
|
|
Larus ridibundus Linnaeus, 1766
| Мартин звичайний
|
|
| III
|
|
|
|
|
Larus canus Linnaeus, 1758
| Мартин сивий
|
|
| III
|
|
|
|
|
Chlidonias niger (Linnaeus, 1758)
| Крячок чорний
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Chlidonias leucopterus (Temminck, 1815)
| Крячок білокрилий
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Chlidonias hybrida (Pallas, 1811)
| Крячок білощокий
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Hydroprogne caspia (Pallas, 1770)
| Крячок каспійський
| вразливий
|
| II
| II
|
|
|
|
Sterna hirundo Linnaeus, 1758
| Крячок річковий
|
|
| II
| II
|
|
|
|
Sterna albifrons Pallas, 1764
| Крячок малий
| рідкісний
|
| II
| II
|
|
|
|
Columbiformes
| Ряд Голубоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Columbidae
| Родина Голубові
|
|
|
|
|
|
|
|
Columba oenas Linnaeus, 1758
| Голуб-синяк
| вразливий
|
| III
|
|
|
|
|
Streptopelia turtur (Linnaeus, 1758)
| Горлиця звичайна
|
|
| III
| II
|
|
|
|
Cuculiformes
| Ряд Зозуле подібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Cuculidae
| Родина Зозулеві
|
|
|
|
|
|
|
|
Cuculus canorus Linnaeus, 1758
| Зозуля
|
|
| III
|
|
|
|
|
Strigiformes
| Ряд Совоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Strigidae
| Родина Совові
|
|
|
|
|
|
|
|
Bubo bubo (Linnaeus, 1758)
| Пугач
| рідкісний
|
| II
|
| II
|
|
|
Asio otus (Linnaeus, 1758)
| Сова вухата
|
|
| II
|
| II
|
|
|
Asio flammeus (Pontoppidan, 1763)
| Сова болотяна
| рідкісний
|
| ІІ
|
| ІІ
|
|
|
Athene noctua (Scopoli, 1769)
| Сич хатній
|
|
| II
|
| II
|
|
|
Glaucidium passerinum (Linnaeus, 1758)
| Сичик-горобець
| вразливий
|
| II
|
| II
|
|
|
Strix aluco Linnaeus, 1758
| Сова сіра
|
|
| II
|
| II
|
|
|
Caprimulgiformes
| Ряд Дрімлюгоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Caprimulgidae
| Родина Дрімлюгові
|
|
|
|
|
|
|
|
Caprimulgus europaeus Linnaeus, 1758
| Дрімлюга
|
|
| II
|
|
|
|
|
Apodiformes
| Ряд Серпокрильцеподіб.
|
|
|
|
|
|
|
|
Apodidae
| Родина Серпокрильцеві
|
|
|
|
|
|
|
|
Apus apus (Linnaeus, 1758)
| Серпокрилець
|
|
| III
|
|
|
|
|
Coraciiformes
| Ряд Сиворакшеподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Coraciidae
| Родина Сиворакшеві
|
|
|
|
|
|
|
|
Coracias garrulus Linnaeus, 1758
| Сиворакша
| зникаючий
|
| II
| II
|
|
| NT
|
Alcedinidae
| Родина Рибалочкові
|
|
|
|
|
|
|
|
Alcedo atthis (Linnaeus, 1758)
| Pибалочка
|
| +
| II
|
|
|
|
|
Upupiformes
| Ряд Одудоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Upupidae
| Родина Одудові
|
|
|
|
|
|
|
|
Upupa epops Linnaeus, 1758
| Одуд
|
|
| II
|
|
|
|
|
Piciformes
| Ряд Дятлоподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Picidae
| Родина Дятлові
|
|
|
|
|
|
|
|
Jynx torquilla Linnaeus, 1758
| Крутиголовка
|
|
| II
|
|
|
|
|
Picus viridis Linnaeus, 1758
| Жовна зелена
| вразливий
|
| II
|
|
|
|
|
Picus canus Gmelin, 1788
| Жовна сива
|
|
| II
|
|
|
|
|
Dryocopus martius (Linnaeus, 1758)
| Жовна чорна
|
| +
| II
|
|
|
|
|
Dendrocopos major (Linnaeus, 1758)
| Дятел звичайний
|
|
| II
|
|
|
|
|
Dendrocopos medius (Linnaeus, 1758)
| Дятел середній
|
|
| II
|
|
|
|
|
Dendrocopos leucotos (Bechstein, 1803)
| Дятел білоспинний
| рідкісний
|
| II
|
|
|
|
|
Dendrocopos minor (Linnaeus, 1758)
| Дятел малий
|
|
| II
|
|
|
|
|
Passeriformes
| Ряд Горобцеподібні
|
|
|
|
|
|
|
|
Hirundinidae
| Родина Ластівкові
|
|
|
|
|
|
|
|
Riparia riparia (Linnaeus, 1758)
| Ластівка берегова
|
|
| II
|
|
|
|
|
Hirundo rustica (Linnaeus, 1758)
| Ластівка сільська
|
|
| II
|
|
|
|
|
Delichon urbica (Linnaeus, 1758)
| Ластівка міська
|
|
| II
|
|
|
|
|
Alaudidae
| Родина Жайворонкові
|
|
|
|
|
|
|
|
Lullula arborea (Linnaeus, 1758)
| Жайворонок лісовий
|
|
| III
|
|
|
|
|
Alauda arvensis Linnaeus, 1758
| Жайворонок польовий
|
|
| III
|
|
|
|
|
Motacilliidae
| Родина Плискові
|
|
|
|
|
|
|
|
Anthus trivialis (Linnaeus, 1758)
| Щеврик лісовий
|
|
| II
|
|
|
|
|
Anthus pratensis (Linnaeus, 1758)
| Щеврик лучний
|
|
| II
|
|
|
|
|
Motacilla flava Linnaeus, 1758
| Плиска жовта
|
|
| II
|
|
|
|
|
Motacilla citreola Pallas, 1776
| Плиска жовтоголова
|
|
| II
|
|
|
|
|
Motacilla cinerea Tunstall, 1771
| Плиска гірська
|
|
| II
|
|
|
|
|
Motacilla alba Linnaeus, 1758
| Плиска біла
|
|
| II
|
|
|
|
|
Laniidae
| Родина Сорокопудові
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanius collurio Linnaeus, 1758
| Сорокопуд терновий
|
|
| II
|
|
|
|
|
Lanius excubitor Linnaeus, 1758
| Сорокопуд сірий
| рідкісний
|
| II
|
|
|
|
|
Oriolidae
| Родина Вивільгові
|
|
|
|
|
|
|
|
Oriolus oriolus (Linnaeus, 1758)
| Вивільга
|
|
| II
|
| | ⇐ Предыдущая123456Следующая ⇒
©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.