Здавалка
Главная | Обратная связь

Сприйняття та усвідомлення нового матеріалу



План-конспект

уроку інформатики,

проведеного у 3- А класі

НВК «Школа-ліцей інформаційних технологій»

студентом 241 групи

спеціальності 5.01010301 "Технологічна освіта"

Скиданом Віктором Вікторович.

 

Коростишів – 2012

Дата: 21 листопада 2012р.

 

"Затверджую"_______________________________ С.В.Герасимчук.

 

"До уроку допускаю"_________________________ А.В. Степурко

 

 

На уроці присутні: методистС.В Герасимчук, вчительА.В. Степурко, студенти 241 групи в кількості ____ чоловік

 

Оцінка за урок_______________

 

 

Тема. Способи передавання інформації

Мета уроку.Ознайомити учнів з основними способами передавання інформації.

Формувати навички передавання інформації різними способами.

Розвивати мислення, пам’ять, увагу учнів.

Виховувати інтерес до предмету.

 

1. Обладнання: комп’ютерний клас, наочність на дошку, Андрусич О.О., Гордієнко С.І. Робочий зошит для 3-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. – К.: Світич, 2008. – 32 с.: іл..

.

Тип уроку: комбінований.

Література:

2. Ф.М.Ривкінд, Г.В.Ломаковська, Й.Я.Ривкінд. Сходинки до інформатики. Підручник для 3-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. 3–тєвидання. – К.: Світич, 2009. – С.11-12.

 

План уроку

І. Організація учнів до уроку (1 хв.)

 

II. Перевірка правил техніки безпеки у комп’ютерному класі (4хв)

 

ІІІ. Повідомлення теми і завдань уроку. (1 хв.)

 

IV. Сприйняття та усвідомлення нового матеріалу. (9 хв.)

 

V. Фізкультхвилинка (3хв)

 

VI. Робота за комп’ютером. (14 хв.)

 

VII. Хвилинка релаксації. (1хв)

 

VIII. Вправи для розумників і розумниць. (7 хв.)

 

IX. Повідомлення домашнього завдання (1 хв).

 

X. . Підсумок уроку. (2 хв)

 

Хід уроку

І. Організація учнів до уроку (1 хв.)

Доброго дня, діти. Мене звати Віктор Вікторович, і сьогодні я проведу у вас урок інформатики. Сядьте всі як найзручніше, щоб ви могли бачити мене, а я вас. Будьте протягом уроку старанні і активні.

II .Перевірка правил ТБ(4хв)

Провіряю правила ТБ методом опитування,всі діти по-черзі кажуть по одному вірному прравили ,що до поведіннки в компютерному кабінеті

III.Повідомлення теми і завдань уроку. (13 хв.)

- На сьогоднішньому уроці ми з вами розглянемо способи перенесення інформації .Попрацюємо в програмі сходинки до інформатики.

Сприйняття та усвідомлення нового матеріалу

Діяльність людини пов’язана з передачею інформації .Стародавній спосіб передання інформації-це посланець.

Усім відомий посланець якій пробіг 42 195 метрів ,щоб передати звістку до Афін про перемогу над ворогом.Битва відбулася біля міста Марафон.Посланець передав інформацію про перемогу –впав і одразу помер.З того разу на Олімпійських іграх спортсмене долають марафонську дистанцію 49 195 метрів.

 

У джунглях Африкі племена передають інформацію за допомогою шкіряних барабанів-тамтамів.Бій тамтамів і гучний танок .передавав інформацію про війну між двома племенами

Наші славетні предки предкі,козаки,запалювали вогнища на сторожових вишках-курганах.Так вони сповіщали про наближення ворога.

Під час подорожей моряки для передавання інформації користувалися ліхтарями.Або щоб побачити вірний шлях додому використовувалися маяки,які стояли на березі моря.

 

Спілкуючись, люди передають один одному інформацію.
Вони придумали різні пристрої для передачі інформації. Це радіо, телеграф, магнітофон, телефон, телевізор, модем тощо.

 

IV Робота в зошиті

Розгорніть всі свої зошити урок 11, виконаємо 1,2 і 4завдання.

Завдання1, 2

Завдання 4







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.