Здавалка
Главная | Обратная связь

Тема: Вставлення зображень у текстовий документ.

Інформатика 2-гі класи урок №11 в темі урок № 8

Тема: Продовжуємо вивчати клавіатуру. Ознайомлення із клавішами Enter, Esc. Програма "Кіт-риболов”

Мета:

Навчальна: Формувати навички роботи з клавіатурою. Вивчити функції клавіш Enter, Escта їхрозташування на клавіатурі.

Розвивальна: Розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять.

Виховна: Виховувати інформаційну культуру.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

1. Перевірка наявності учнів.

2. Записати в зошитах число класна робота.

ІІ. Повторення теми «Призначення основних клавіш клавіатури».

1. Для чого необхідна клавіша Shift?

2. Навіщо потрібна клавіша CaspLock?

3. Яка клавіша сама велика на комп’ютері?

ІІІ. Повідомлення теми уроку.

Продовжуємо вивчати клавіатуру. Ознайомлення із клавішами Enter, Esc.

- Сьогодні ми з вами познайомимося з клавішамиEnter і Esc.

1) Вступне слово вчителя.

- Кожна клавіша на клавіатурі виконує якусь функцію і має особливе значення.

2) Робота з підручником (стор. 50.)

а) Читання тексту підручника.

Enter - дуже важлива клавіша. Її натисненням завершується введення всіх команд і екранних рядків. Після натиснення цієї клавіші введені з клавіатури дані та команди надходять у комп’ютер на обробку.

Esc- натиснення даної клавіші дає можливість припинити виконання поточної операції, вийти з режиму, закрити вікно.

б) Практична робота зі схемою клавіатури підручника.( стор.46)

ІV. Хвилинка відпочинку.

V. Практична робота учнів з комп’ютером.

1) Вступне слово вчителя.

Клавіша Enter знаходиться справа над клавішею Shift, а клавіша Esc знаходиться у лівому верхньому куті клавіатури.

Сьогодні ми продовжуємо ловити рибку разом з котом, але перш ніж запустити програму "Кіт – риболов”, пригадаємо, яким чином ми відкривали цю програму? (Довгою клавішею – пропуск). Але цю функцію може виконати і клавіша Enter. Спробуємо це зробити. Отже її натисненням ми підтверджуємо команду із екранного рядка.

Ти вже навчився швидко знаходити літери, цифри та різні знаки на клавіатурі. Алей рибка в річці стала спритнішою. Тепер тобі треба встигнути натиснути потрібну клавішу на клавіатурі, доки рибка не пропливла повз гачок.

2) Самостійна робота учнів за комп’ютером.

Ваше завдання – намагатися, щоб рибка не пропливала повз гачок, бо назад вона вже не повернеться.

Учні під керівництвом вчителя працюють за комп’ютером (10-12 хв).

3) Слово вчителя.

- Ми навчилися відкривати програму двома способами. І вийти з програми ми можемо теж двома способами.

- Як ви це робили на попередніх уроках?

- А ще нам в цьому може допомогти клавіша Esc, натисненням якої можна закривати відкрите меню.

- Виконаємо це завдання.

. Підсумок уроку..

Які клавіші ми вивчили на уроці?

Яку функцію вони виконують?

 

Інформатика 4-ті класи урок №11 в темі урок № 7

Тема: Вставлення зображень у текстовий документ.

Мета:

навчальна: сформувати вміння вставляти графічні об'єкти у текстовий документ, формувати навички роботи з текстовими документами;

розвивальна: розвивати просторову уяву та логічне мислення;

виховна: виховувати в учнів інформаційну культуру, активність, уміння самостійно здобувати знання.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

1. Перевірка наявності учнів.

2. Записати в зошитах число класна робота.





©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.