Здавалка
Главная | Обратная связь

Перевірка домашнього завдання. (Впр.66)



Конспект

Залікового уроку з української мови

Тема уроку: «Спостереження за смислорозрізнювльною роллю наголосу в словах. Правильна вимова слів. Складання речень (впр.67- 72) »

 

 

Школа, клас Загальноосвітня школа I - III № 13, 2 – А клас

Дата 30.09. 2015

Студент – практикант Мельник Марія Володимирівна

Оцінка________________

Підпис вчителя______________________

 

Школа: ЗОШ 13

Клас: 2 А

Учитель: Мельник Марія Володимирівна

Тема. «Спостереження за смислорозрізнювльною роллю наголосу в словах. Правильна вимова слів. Складання речень (впр.67- 72) »

Мета:

пізнавальна: поглибити знання учнів про речення, його будову.

розвивальна розвивати зв’язне мовлення, вміння слухати, розвивати вміння працювати самостійно; вірно оцінювати рівень власних навчальних досягнень.

виховна: виховувати бажання працювати парами, самокритично оцінювати свою роботу, вихованню шани до рідної мови та розвитку пізнавального інтересу на уроках української мови.

спеціальнонавчальна: співвідношення звуків і букв у словах, звукові та звукобуквені аналітичні, аналітико – синтетичні та синтетичні вправи; спостереження за лексичним значенням слова, лексичні вправи, формувати вміння помічати в текстах точне, образне, правильне й доцільне вживання й доцільне вживання слова.

Обладнання: предметні малюнки, опорні таблиці, фізкультхвилинка для очей.

Хід уроку

Повторення вивченого. Актуалізація опорних знань, умінь і навичок, необхідних для сприймання наступного матеріалу.(8 – 10 хв)

Каліграфічна хвилинка.

2. Вправи на актуалізацію.

— Можна називати слова в українській мові по – різному?

— Наведіть свої приклади.

´ ′ ′ ′ ′ ′

(Дро-ва – дрова, озна-ка – ознака, за-пи-тан-ня – запитання).Поділіть їх на склади.

- Який зразок звукового аналізу слова?

Перевірка домашнього завдання. (Впр.66)

1) Правила етикету

2) Школу дорослим установу

гості вітайся

′ ′ ′ ′ ′ вітат′ися

3) Школу, гості, установу, вітайся, вітатися, дорослим.







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.