Здавалка
Главная | Обратная связь

Тема: Контрольний модуль №2



Теоретичні питання:

1. Знеболювання в діяльності медичної сестри.

2. Десмургія.

3. Транспортна іммобілізація.

4. Гіпсові пов’язки.

5. Оперативна хірургія

6. Лікування та діагностика в хірургічному відділенні.

7. Догляд за хворими в передопераційному періоді

8. Особливості підготовки до операцій дітей, людей похилого віку.

9. Догляд за хворими в післяопераційному періоді

10. Роль медичної сестри в профілактиці ускладнень після операції

Дата:

Висновок:

Викладач

Дисципліна „Медсестринство в хірургії”

Спеціальність 5.110102 сестринська справа

Модуль І „Загальна хірургія”

Змістовий модуль №3

„Медсестринство при травмах, хірургічній інфекції,

Змертвіннях, онкології”.

VI семестр 200_ - 200_ навч.рік

№12

 

Тема: „Закриті механічні ушкодження”.

Мета: - отримати уявлення про травми, про види травматизму та його профілактику;

- ознайомитись з організацією й лікувальними принципами надання НД.

 

Студент повинен знати:

- уявлення про травму, види травматизму;

- особливості діагностики, надання НД та лікування;

- особливості обстеження травматологічного хворого.

Студент повинен вміти:

- діагностувати вивихи, їхні види;

- проводити обстеження травматологічного хворого.

 

Вивчити практичні навички:

1. діагностика та надання ПМД у випадку вивихів та переломів;

2.участь у накладанні та знятті гіпсових пов’язок.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- рішення ситуаційних задач;

- відпрацьовування навиків.

 

Самостійна робота:

- складання плану обстеження хворих;

- контроль теорії.

 

Домашнє завдання: „Відкриті механічні ушкодження, догляд за хворими”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

Дата:

 

Висновок:

 

 

Викладач

№13

 

Тема: „Відкриті механічні ушкодження, догляд за хворими”.

Мета: - вивчити клінічні ознаки ран, класифікацію за стадіями розвитку інфекційного процесу.

 

Студент повинен знати:

- загальні принципи ПХО ран;

- основи надання ПМД у разі поранень;

- особливості лікування у випадках гнійних ран.

 

Студент повинен вміти:

- працювати в чистій та гнійній перев’язочній, травматологічному пункті;

- демонструвати і аналізувати рентген ортами травматологічних хворих.

 

Вивчити практичні навички:

1. ПМД при ранах;

2. проведення ПХО поверхнево розміщених ран м’яких тканин;

3. проведення активно-пасивної профілактики правця;

4. участь у лікуванні ран залежно від фази раневого процесу.

 

Хід заняття:

- контроль вихідного рівня знань;

- курація хворого, оцінка стану хворого та складання плану догляду;

- оформлення щоденників.

 

Самостійна робота:

- контроль теорії.

 

Домашнє завдання: „Термічні ушкодження. Електpотравми”.

Література: О.М. Кіт. „Медсестринство в хірургії”. стор.________

Укрмедкнига 2002р.

 

Дата:

 

Висновок:

 

Викладач:

Інструкція

(для студентів) До проведення практичного заняття № 14







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.