Здавалка
Главная | Обратная связь

Роздатковий матеріал до заняття №5



 

2 Pre-reading. Learning new words:

  1. central processing unite – центральний процесорний пристрій;
  2. integrated circuit – інтегральна схема;
  3. to execute program instructions – виконувати інструкції прогрками;
  4. to supervise the computer’s overall operation – спостерігати (керувати) за всією роботою комп’ютера;
  5. control unit – контролюючий пристрій;
  6. to interpret – перекладати;
  7. arithmetic logic unit (ALU) – арифметико-логічний пристрій;
  8. to perform mathematical calculations – виконувати математичні розрахунки;
  9. high-speed unit – швидкісний пристрій;
  10. to store information – зберігати інформацію;
  11. amount of data – кількість даних;
  12. to load – завантажувати;
  13. RAM (random access memory) – ОЗП (оперативна пам’ять), пам’ять з довільною вибіркою;
  14. expansion slot – розширюючий роз’єм;
  15. to install – встановлювати;
  16. board – плата; панель

Grammar work.

Look at the HELP box and then complete the sentences below with suitable relative pronouns. Give alternative options if possible.

Who or Which?


1.That's the CPU I'd like to buy.

2.The microprocessor is a chip processes data and instructions.

3.The microprocessor coordinates the activities take place in the computer system.

4.Last night I met someone works for GM as a computer programmer.

5.A co-processor is a silicon chip carries out mathematical operations at a very high speed.

6.A megahertz is a unit of frequency is used to measure processor speed.

7.Here's the floppy disk you lent me!


Заняття 6

Тема: “What is inside a computer?” (“Що знаходиться у середині комп’ютерів?”). Робота над текстом, подальше опрацьовування граматичних форм

Мета: надати необхідну інформацію щодо теми, звернувши увагу студентів на головні складові комп’ютерів; закріпити нову лексику, розвивати уміння перекладу технічних текстів , удосконалити навички монологічного мовлення, повторити граматичну тему “The Present Simple Passive”; розвивати логічне мислення, пам’ять.

Обладнання: книга, картки, тексти

Література: “Infotech. English for computer users” by Santiago Remacha Esteras.

План(структура) заняття

1.Організаційна частина

2.Повідомлення теми, мети та – у разі наявності - проблемного питання заняття

3.Мотивація навчальних задач

4.Введення в атмосферу іншомовного середовища у формі мовних зарядки чи підготовки

5.Актуалізація опорних знань

6.Робота над основною частиною заняття

7.Підведення підсумків

Хід уроку:

1. Організаційний момент (дата, чергові, відсутні).

2. Введення в іншомовне середовище. (Warming up.) Повідомлення теми, мети.

Вчитель: Dear students! Today at the lesson we’ll read what inside a computer system are. We’ll know what the power and perfomance depend on. But we have already learnt the main parts of this structure, eh ? How about repeating them in written form?

3. Перевірка домашнього завдання.

1) Написання лексико – орфографічного диктанту (дивись зміст попереднього заняття)

4. Пояснення нового матеріалу.

1)Читання першої частини тексту і її переклад (до слів “One area where…”):







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.