Здавалка
Главная | Обратная связь

Повідомлення теми. RAM та ROM. Лексика, читання тексту (ч.1): RAM



Предтекстове опрацювання нової лексики

Слова на дошку:

o Immediate access store

o Random Access Memory (RAM)

o cell or memory address

o in sequential order

o turn (on) off the computer

o save or store ( information ) on the disk

o running an application

o storage device

o floppy or hard disk

Читання тексту (див. текст “Main memory: RAM and ROM” ,част.1) з після текстовим обговоренням інформативно – мовного матеріалу:

RAM – WHAT IS IT:

1.What is the main memory of a computer?

2.Where are RAM and ROM contained in?

3.What does RAM stand for?

4.How must the user act if he wants to use information later on?

5.How does microprocessor act when running an application?

4. Граматика: Відносні речення з who та which (повторення, узагальнення)

3. Д/з: Основна пам’ять: RAM та ROM .Лексика, читання і переклад тексту (ч.1): RAM ,відповіді на питання (усно)


Роздатковий матеріал до заняття №7

 

1.learn new words or word-combinations and practice their pronansiation:

 

o Immediate access store

o Random Access Memory (RAM)

o cell or memory address

o in sequential order

o turn (on) off the computer

o save or store ( information ) on the disk

o running an application

o storage device

o floppy or hard disk

Grammar and contextual reference: see then (next)

Заняття № 8

Тема: Основна пам’ять: RAM та ROM .Лексика, читання тексту (ч.2): ROM

Вид заняття: лекція-семінар.

Мета: надання корисної іншомовної інформації, подальше формування лексичних основ монологічного мовлення і розвиток умінь з читання як окремого виду мовної діяльності

Міжпредметні зв’язки: програмування.

Обладнання: дошка із словами (нова лексика),

роздатковий матеріал,

картки з індивідуальними завданнями на повторення граматико – мовного матеріалу

Література: “Infotech. English for computer users” by Santiago Remacha Esteras.

План(структура) заняття

1.Організаційна частина

2.Повідомлення теми, мети та – у разі наявності - проблемного питання заняття

3.Мотивація навчальних задач

4.Введення в атмосферу іншомовного середовища у формі мовних зарядки чи підготовки

5.Актуалізація опорних знань

6.Робота над основною частиною заняття

7.Підведення підсумків

 

Хід заняття:

1.Орг. момент (Warming-up).

Чергові, дата, відсутні. Об’явлення теми, мети заняття, повторення семантичних спостережень попереднього заняття (згадування та аналіз значень ключового слова “memory” та споріднених з ним слів): memorize, memorialize, memory bank (store) та ін.

2.Перевірка д/з. Повторення лексики з подальшим її опрацюванням в формі читання, перекладу і переказу І част. тексту згідно поставлених питань

o Immediate access store

o Random Access Memory (RAM)

o cell or memory address

o in sequential order

o turn (on) off the computer

o save or store ( information ) on the disk

o running an application

o storage device

o floppy or hard disk

RAM – WHAT IS IT:

1.What is the main memory of a computer?

2.Where are RAM and ROM contained in?

3.What does RAM stand for?

4.How must the user act if he wants to use information later on?

5.How does microprocessor act when running an application?

 







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.