Grammar: Superlatives.
Заняття № 19. Тема: Що може робити сканер? Опрацювання лексики, робота над текстом. Вид заняття: лекція - семінар. Мета: надання корисної іномовної інформації, розвиток умінь з читання та перекладу технічної літератури, активізація логічного мислення, пам’яті. Обладнання: картки, дошка, підручник. Міжпредметні зв’язки: програмування, мовознавство (граматика). Література: “Infotech. English for computer users” Santiago Remacha Esteras. План (структура) заняття 1) Організаційна частина 2) Повідомлення теми, мети та – у разі наявності - проблемного питання заняття 3) Мотивація навчальних задач 4) Введення в атмосферу іншомовного середовища у формі мовних зарядки чи підготовки 5) Актуалізація опорних знань 6) Робота над основною частиною заняття 7)Підведення підсумків Хід заняття. Організаційний момент. Введення в іншомовне середовище (Warming-up). 2. Актуалізація опорних знань: перевірка д/з: Слова для запам’ятовування:
3.Повідомлення теми.Читання тексту. Виконання завдання на розуміння прочитаного. Use the information in the text to answer these questions. 1 What is a scanner? Give a definition in your own words. 2 How does a colour scanner work? What does a scanner do? A scanner converts text or pictures into electronic codes that can be manipulated by the computer. In a flatbed scanner, the paper with the image is placed face down on a glass screen similar to a photocopier. Beneath the glass are the lighting and measurement devices. Once the scanner is activated, it reads the image as a series of dots and then generates a digitized image that is sent to the computer and stored as a file. The manufacturer usually includes software which offers different ways of treating the scanned image. A colour scanner operates by using three rotating lamps, each of which has a different coloured filter: red, green and blue. The resulting three separate images are combined into one by appropriate software. What do you think are the benefits of using scanners in business? 4. Закріплення граматичного аспекту попереднього заняття: ©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.
|