Здавалка
Главная | Обратная связь

І. Організація класу



П. Мотивація навчально-трудової діяльності

Ш. Актуалізація знань учнів

ІV. Послідовність трудових дій

V. Самостійна робота

VІ . Ігрова ситуація

VІІ. Прибирання робочих місць

Тип уроку: обробка тканини (Кузнєцов В., Рожнєв Я.)

Тема. Виготовлення виробів з тканини

Мета. Формувати вміння й навички учнів з ручного шиття. Розвивати окомір, вправність рук. Виховувати акуратність, економне ставлення до матеріалів.

Хід уроку

І. Організація класу

П. Мотивація навчально-трудової діяльності

Ш. Актуалізація знань учнів

ІV. Послідовність трудових дій

V. Самостійна робота учнів

VІ. Аналіз і оцінка учнівських робіт

VП. Прибирання робочих місць

 

Тип уроку: технічного моде­лювання (Кузнєцов В., Рожнєв Я.)

Тема. Технічне моделювання з деталей конструктора «Школяр» та інших технічних конструкторів. Модель свердлильного верстата

Мета: розказати, ознайомити з роботою та будовою свердлильного вер­стата; розвивати кмітливість, винахідливість, виховувати повагу до людей різних спеціальностей.

Хід уроку

 

І. Організація класу

П. Мотивація навчально-трудової діяльності

Ш. Актуалізація знань учнів

ІV. Послідовність трудових дій

V. Самостійна робота учнів

VІ. Аналіз і оцінка учнівських робіт

VП. Прибирання робочих місць

Схема

Аналізу уроку трудового навчання

І. Організація класу

1. Наявність матеріалів, інструментів на кожному робочому місці.

II. Мотивація навчально-трудової діяльності

6. Доступність у формуванні вчителем мети уроку.

7. Практична значимість об'єкта праці.

III. Актуалізація знань учнів

15. Чіткість і актуальність запитань.

16. Раціональне використання часу.

IV. Послідовність трудових дій

1. Володіння вчителем термінології з даної теми.

2. Залучення учнів до планування трудового процесу.

3. Використання наочності (зразків виробів, ескізів, схем, технологічних карток).

4. Пояснення або повторення правил безпеки та культури праці.

V. Самостійна робота

1. Діяльність учителя протягом практичної роботи (спо­стереження за діяльністю всього класу й кожного окремого учня, надавання допомоги при потребі).

2. Вміння і навички учнів під час виконання трудових операцій.

3. Самостійність і творчість молодших школярів у трудовому процесі.

4. Дотримання учнями правил безпеки та культури праці.

VI. Аналіз і оцінка учнівських робіт

1. Колективне обговорення якості окремих виробів.

2. Мотивація оцінки учнівських виробів.

3. Підведення підсумків уроку.

VII. Прибирання робочих місць

18. Вміння і навички учнів під час наведення порядку на робочому місці.

19. Роль чергових на кінцевому етапі уроку.

Висновки

3. Міжпредметні зв'язки в процесі навчання.

4. Обладнання уроку, його якість і використання.

5. Методи і форми, задіяні вчителем під час проведення заняття.

6. Професійні здібності вчителя, його майстерність, такт у взаємозв'язку з молодшими школярами.

7. Мова вчителя і мова учнів.

8. Трудова дисципліна на уроці.

9. Досягнення навчальної, розвивальної і виховної мети.







©2015 arhivinfo.ru Все права принадлежат авторам размещенных материалов.